Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Literatura Forum Tropheus Tanganika / Literatura /

Oferta od Angela Fitora

Autor admin
Admin
#1 - Posted: 12 Lis 2009 16:56 
Dzisiaj otrzymałam ten mail

I am preparing a last offer for my book before is out of stock, for all those people wanting to have it but not able to pay the normal retail price.
The final promotional offer for the last 40 copies of Tanganyika, Africás Inland Sea will be just 40 euros! plus shipping.
The offer will be available at www.seaframes.com/tanganyika from next monday November 16th. and people wanting to subscribe it should reserve their copies as soon as posible at seaframes@seaframes.com before it gets out of stock.
Please Marta spread the news at your convenience.


Czyli - ostatnie 40 sztuk książki Angela Fitora z rewelacyjnymi zdjęciami z natury w cenie 40 Euro plus koszt przesyłki. Oferta będzie ważna od 16 listopada na stronie www.seaframes.com/tanganyika.

Ostatnie sztuki, więc trzeba szybko rezerwować seaframes@seaframes.com .

Marta

Autor marti
Użytkownik
#2 - Posted: 12 Lis 2009 18:37 
Marto, nie bardzo wiem jak dotrzeć na tej stronie do opisanej oferty :(
Za tą cenę 40 + 20 = 60 euro myślę że warto kupić, jednak mam z tym techniczny problem.
Jak to zrobić ?

Autor makami
Użytkownik
#3 - Posted: 12 Lis 2009 18:50 - Edytowany przez: makami 
Witam
Marti masz konto w PayPal? Jak masz to nie będzie problemu z zapłatą. Natomiast A. Fitor musi zmienić cenę na stronie bo na razie jest 60 Euro za ksiązkę. Aha i czytajmy ze zrozumieniem (tez się dałem złapać) The offer will be available at www.seaframes.com/tanganyika from next monday November 16th - czyli od poniedziałku
Marcin

Autor marti
Użytkownik
#4 - Posted: 12 Lis 2009 20:21 
A. Fitor musi zmienić cenę na stronie bo na razie jest 60 Euro za ksiązkę

Właśnie o to mi chodziło.
+20 euro za wysyłke to daje 80euro, a nie chciałbym zrobić falstartu i przepłacić 20 e.

offer will be available at www.seaframes.com/tanganyika from next monday November 16th

Czyli czekamy :)

Autor admin
Admin
#5 - Posted: 12 Lis 2009 20:54 
Nie napisz maila na adres seaframes@seaframes.com i zarezerwuj sobie.

Napisz, że masz informacje od Marty

Marta

Autor askott
Użytkownik
#6 - Posted: 28 Lis 2009 17:29 
Witam,

książkę zamówiłam po niższej cenie, już dotarła. Mąż paczkę odebrał, a że miał to być prezent dla mnie na gwiazdkę to próbował z nią uciec, ale nieskutecznie, został dopadnięty, a książka obejrzana...
Jestem pod wrażeniem, zdjęcia są przepiękne, mimo pokaźnej kwoty jaką trzeba oddać z budżetu domowego - naprawdę warto. Polecam!
Niestety wnikliwe oględziny i studiowanie opisów zostały odłożone na gwiazdkę... Obiecałam i próbuję trzymać się dzielnie.
Joanna

Literatura Forum Tropheus Tanganika / Literatura / Oferta od Angela Fitora Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®