Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Literatura Forum Tropheus Tanganika / Literatura /

Magazyn Akwarium - archiwalia

Autor firlej
Użytkownik
#1 - Posted: 10 Gru 2010 01:07 
Witam serdecznie,
W zeszłym miesiącu informowałem tutaj o tym, że z okazji wydania setnego numeru Magazynu Akwarium udostępniamy
go za darmo w wersji elektronicznej. Teraz chciałbym poinformować o kolejnym prezencie,
jaki Magazyn Akwarium robi swoim czytelnikom. Zamierzamy udostępnić a w zasadzie już zaczęliśmy
udostępniać nasze archiwalia dla użytkowników naszego portalu akwarystycznego.
Już teraz można swobodnie czytać numer 1 MA. Mamy nadzieję codziennie wprowadzać jeden
numer, choć przy ręcznym wprowadzaniu jest to dość ambitne zadanie. Na tyle, na ile to możliwe
uzupełniamy również dział "encyklopedia" o kolejne hasła. Pojawiają się również nowe reportaże.
Zapraszam zatem na stronę Magazynu Akwarium, która powoli będzie zmieniała się w portal wiedzy akwarystycznej.

www.magazynakwarium.pl

Pozdrawiam serdecznie
Darek Firlej
Redaktor Naczelny

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 10 Gru 2010 05:53 
Darku

świetny pomysł.

Ja jednak wolę nanieść sobie na tekst drukowany moje uwagi, zaznaczyć ważne informacje. Cóż mam widać zupełnie inne przyzwyczajenia.

Postępuję tak z cała bazą publikacji naukowych i popularnych z mojej działki i ichtiologicznych:))



Marta

Literatura Forum Tropheus Tanganika / Literatura / Magazyn Akwarium - archiwalia Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®