Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Literatura Forum Tropheus Tanganika / Literatura /

Zapowiedzi artykułów sygnowanych logo Projekt Tanganika

Strona  Strona 1 of 2:  1  2  Next »  
Autor admin
Admin
#1 - Posted: 4 Lis 2006 14:03 
W najbliższym numerze Naszego Akwarium ukaże sie artykuł Marcina Timusa Terpiłowskiego
http://test.provide.pl/index.php?id=75

a w najbliższym numerze Magazynu Akwarium artykuł Daniela Wortona Miłaczewskiego o sumach.

Od przyszłego numeru rozpoczynamy w NA serię "Tanganika znana i nieznana".

Marta

Autor worton
Użytkownik
#2 - Posted: 4 Lis 2006 14:37 
A o czym ta seria? :P

Autor admin
Admin
#3 - Posted: 4 Lis 2006 14:50 
To seria artykułow o rybach z tanganiki mniej znanych - pierwszsy artykuł Leszka Łatki dotyczyć będzie Petrochromis trewavasae, potem artykuł przegładowy o Altolamprologusach, itd. Zapowiedź tej serii ukaże sie w najbliższym NA.

Marta

Autor drozd
Użytkownik
#4 - Posted: 4 Lis 2006 16:00 
To seria artykułow o rybach z tanganiki mniej znanych

bardzo fajny pomysł... lista ryb z Tanganiki o bardzo egzotycznie brzmiących nazwach jest długa... mam nadzieje że coraz więcej z nich bedzie odkrywanych dla domowej akwarystyki...

Marek

Autor admin
Admin
#5 - Posted: 4 Lis 2006 16:15 
Potem xeny, potem ctenochromisy, bentochromisy....

Marta

Autor ad7
Użytkownik
#6 - Posted: 4 Lis 2006 18:08 
dzieje się, oj dzieje :)

Autor admin
Admin
#7 - Posted: 4 Lis 2006 18:16 
Zapraszamy wszsytkich do współpracy-:)))

Marta

Autor drozd
Użytkownik
#8 - Posted: 6 Lis 2006 14:51 
własnie przeczytałem artykuł Marcina - bardzo dobrze się go czyta, cieszę się że autor podkreślił tak wyraźnie że najlepszym rozsądnym minimum dla trofeusów jest 375 litrów... innymi słowy powstał tekst do kórego śmiało można odsyłać osoby szukające swego biotopu żeby zainteresowały się "jedynie słusznym bitopem" jeziora Tanganika :-)

artykuł jak rozumiem powstał w ramach PT, tak? chyba zapomnieli umieścić loga Projektu... przynajmniej na moim egzemplaurzu nie ma znaczka Pt...

Marek

Autor admin
Admin
#9 - Posted: 6 Lis 2006 18:33 
Nie żartujcie, że nie ma logo? Przecież robiłam korektę i ...znowu plama, aż szkoda mówić.

Marta

Autor worton
Użytkownik
#10 - Posted: 6 Lis 2006 22:25 
yhh to juz sie robi powoli nudne. Marto dostalas maila w sprawie artykulu Erwina? Bo nie wiem co mam dalej robic.

Autor admin
Admin
#11 - Posted: 7 Lis 2006 06:01 
Włąśnei Ci odpisałam.

Marta

Autor timus
Użytkownik
#12 - Posted: 7 Lis 2006 07:22 
W moich egzemplażach też nie ma logo PT ;(

Dzięki za słowa uznania. Ten numer ma jeszcze jeden ciekawy artykuł o V.Morii i zapowiedź kilejnych ;)

Marcin.T <')))><

Autor KatarzynaR
Użytkownik
#13 - Posted: 7 Lis 2006 15:48 
U mnie też nie ma logo. Najprawdopodobniej drukarnia go nie widziała. Czasami graficznie trudno sprawdzić wszystkie elementy szczególnie, jeśli takie sprawdzanie - korekta odbywa się drogą elektroniczną. Uf! Ja kiedyś miałam z podobnego powodu niezły cyrk, więc warto uzgadniać to oprócz kontaktu mailowego telefonicznie.

Marcin, odnośnie artykułu to jak zwykle przesyłam elektroniczny ukłon i szacuneczek ;o) Ja lubię artykuły Marcina za to, że są proste i jasne w odbiorze. Czasami takie przeintelektualizowanie tylko pogarsza jakość odbioru - niestety obecnie jest w modzie.

Pozdrawiam,
Katarzyna

Autor timus
Użytkownik
#14 - Posted: 7 Lis 2006 16:17 
Dzięki ;)

Prosty chłopak jestem to i prosto pisze. A na serio to strasznie tródno było mi kiedyś pojąć o czym piszą ci właśnie intelektualiści więc ja staram sie pisać prosto. Gazety czytają przecież i Ci najmłodsi. A warto szczepić w nich pasje ;)

Prawda?

Marcin.T <')))><

Autor admin
Admin
#15 - Posted: 7 Lis 2006 16:28 
Kasiu

Uzgadniamy wszystko telefonicznie i meilowo. W dniu (a właściwie nocy) korekty rozmawialiśmy z redaktorem wielokrotnie. Jednak robią wszsytko na ostatnią chwile i takie są tego efekty. To nie pierwsza ich plama.

Marta

Autor winiar
Użytkownik
#16 - Posted: 7 Lis 2006 16:37 
A moze robia to specjalnie? [nie posadzam ich, ale tak mi sie to nasunelo...] To nie pierwszy raz...
Troche to wyglada niepowaznie...

Coz szkoda, piszemy przeciez pod szyldem PT.

Pozdrawiam

Marek

Autor admin
Admin
#17 - Posted: 7 Lis 2006 16:44 
Nie, oni nie robią tego specjalnie, to ich bałaganiarstwo.

Każą robić korektę w nocy, po rano oddają do drukarni.

Pracuję na uczelni i wielokrotnie robiłam korektę swoich parc, ale nigdy w taki sposób.

Marta

Autor timus
Użytkownik
#18 - Posted: 7 Lis 2006 16:46 
A nie mozemy im jakos utrzec za to nosa? Dać taka nauczke żeby zaczeli nas traktowac poważnie ;)

Marcin.T <')))><

Autor admin
Admin
#19 - Posted: 7 Lis 2006 16:54 
Juz to zrobiliśmy.

Marta

Autor timus
Użytkownik
#20 - Posted: 7 Lis 2006 17:24 
O masz ! Dzięki że powiedziałaś co Marto ;) !

Marcin.T <')))><

Autor admin
Admin
#21 - Posted: 7 Lis 2006 17:28 
Najgorsze jest to, że robimy czasami po nocach korekty, Magda z Pzremkiem robia korekty zdjeć - i nic z tego nie wynika.

Bardzo nie lubie takiego nieprofesjonalizmu.

Marta

Autor timus
Użytkownik
#22 - Posted: 7 Lis 2006 17:40 
To rodzaj olewatorstwa moim zdaniem.

Marcin.T <')))><

Autor drozd
Użytkownik
#23 - Posted: 7 Lis 2006 18:34 
słuchajcie a może mogliby za to wydrukować w następnym numerze NA taką informacje, swoiste sprostowanie, że artykuł Marcina powstał w ramach PT i przy tym tekściku umieścić logo Projektu? zazwyczaj na pierwszej stronie jest zawsze dużo miejsca także mogliby tam umieścić ten tekst i w ten spósób naprtawić "krzywdy" wyrządzone PT... dałoby rade coś takiego załatwić?

Marek

Autor timus
Użytkownik
#24 - Posted: 7 Lis 2006 18:37 
Dobry pomysł Marku!

Faktem jest że artykuły pisze na żecz promowania PT!

Marcin.T <')))><

Autor admin
Admin
#25 - Posted: 7 Lis 2006 21:30 
Pogadamy z NA, ok?

Marta

Autor winiar
Użytkownik
#26 - Posted: 7 Lis 2006 22:20 
Prosba - niech to sprostowanie nie bedzie na ostatniej stronie malym druczkiem, bo wowczas to nic nie da.

Marek

Autor tasma
Użytkownik
#27 - Posted: 8 Lis 2006 08:19 
Zycze powodzenia. IMO nawet jak zgodza sie na sprostowanie to sie zapomni.
Ja pomimo tego ze bywam wsciekly na ich wpadki, nie widze innej alternatywy. Mozemy sie obrazic, powiedziec ze mamy dosc (szczegolnie Marta i Robert, ktorzy nie raz robia cos po nocach). Co to zmieni. W NA bedziej mnie artykulow z Tanganiki. Gazete bedzie sie ukazywac nadal.
Niestety to my jestesmy petentami i na rownouprawnienie nie ma co liczyc.

Pozdrawiam
Przemek

Autor sue
Użytkownik
#28 - Posted: 11 Lis 2006 11:42 
Nie tylko NA dało plamę... Jak tak się bliżej przyjrzałam październikowemu "Magazynowi Akwarium" to wcale nie wygląda to lepiej...
- na okładce pisze: "Projekt tanganika" - ???
- nie ma podpisu pod zdjęciami, a więc Ci mniej wtajemniczeni nie mają pojęcia która ryba jest która, co wydaje się dziwne ponieważ celem artykułu było porównanie Synodontis multipunctatus a Synodontis dhonti
- nie ma ani jednego zdjęcia "całej" opisywanej ryby/ ryb.

Magda

Autor admin
Admin
#29 - Posted: 11 Lis 2006 12:05 
Jeszcze nie mam gazety - a robiłam korektę, podpisy do zdjeć ...szkoda słow.

Marta

Autor timus
Użytkownik
#30 - Posted: 11 Lis 2006 12:31 
Troche to niepoważne prawda? Czy obie gazety działają tak chaotycznie?

Marcin.T <')))><

Strona  Strona 1 of 2:  1  2  Next » 
Literatura Forum Tropheus Tanganika / Literatura / Zapowiedzi artykułów sygnowanych logo Projekt Tanganika Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®