Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne /

Problem z rybami - zastanawiające

Autor winiar
Użytkownik
#1 - Posted: 18 Sty 2007 13:34 
Witam!
Ostatnio pojawiło się mnóstwo watków pt: "pomocy ryby choruja". Był to wręcz wysyp. Na dzień dzisiejszy problem w zasadzie nie pojawia sie. To bardzo dobrze, bo wydaje mi sie ze problemy zostały rozwiazane i zdrowe rybki pływaja w zbiornikach.

Zastanawiam się, czemu tak było? Czy to aby nie okres przedświateczy gdzie wszyscy [uogólniam więc prosze mnie nie kopać po kostkach ;-)]wszystko robią w pośpiechu na "łapu capu"? Do takich własnie doszedłem wniosków. Jeżeli tak jest jak mi się wydaje, to:

Cierpliwości i spokoju - a rybki odwdzięczą się!

Marek

P.S. "Natury nie da się oszukać" jak mówił Max Paradys w "Seksmisji"

Autor fazi64
Użytkownik
#2 - Posted: 18 Sty 2007 14:19 
Na dzień dzisiejszy

Witam,
Marek - zlituj sie - nie ma dnia dzisiejszego, tak jak nie ma okresu czasu, masla maslanego itp. :(((
Sa: dzis lub dzisiaj, okres lub czas, maslo itp. ;)))
Pzdr.
Fazi64

Autor winiar
Użytkownik
#3 - Posted: 18 Sty 2007 14:33 
Mature bym teraz oblał ;-)
Pała z gramatyki! - niech Ci bedzie, w takim razie

Czytając dziś wiadomości problem nie pojawia sie.

Marek

Autor fazi64
Użytkownik
#4 - Posted: 18 Sty 2007 14:38 
Witam,
Dzieki ;)
Problemow bedzie coraz wiecej, bo coraz wiecej nowych Uzytkownikow tu zaglada i chwilowy brak nowych watkow niech nikogo nie zludzi - jeszcze nieraz bedzie trzeba powtarzac w kolko kanony i zasady dzialania przy wyciaganiu ryb i zbiornikow z klopotow.
Pzdr.
Fazi64

Autor jacekkudla
Użytkownik
#5 - Posted: 18 Sty 2007 15:11 
Masło lub.... Margaryna... że rozwinę Twoją myśl Fazi:):)

Jacek

ps. Jakiś Ty czepliwy:)

Autor winiar
Użytkownik
#6 - Posted: 18 Sty 2007 15:45 - Edytowany przez: winiar 
chwilowy brak nowych watkow niech nikogo nie zludzi
O tym jestem przekonany, że będą problemy. Natomiast zastanowiła mnie pora roku, w której nastąpił wysyp problemów - okolice świąt, gdzie powiawia się większa chęć "miecia" i każdy chce mieć nowe ryby niezależnie czy ma gdzie je trzymać czy nie. A to generuje problemy...

Marek

P.S.Fazi zwraca baczną uwage na gramatykę i nazwy - wspominał o tym kiedyś.

Autor fazi64
Użytkownik
#7 - Posted: 18 Sty 2007 15:53 
Fazi zwraca baczną uwage na gramatykę
Witam,
;)))
Profesorzy: Pisarek, Miodek i Bralczyk to moi idole i niedoscigle wzory.
A dzisiejsze postaci medialne (politycy przede wszystkim, ale nie tylko) - to jezykowe (i nie tylko) chamy i kaleki.
Pzdr.
Fazi64

Autor JGr
Użytkownik
#8 - Posted: 18 Sty 2007 18:10 
Dla mnie większym problemem bywa przebrnięcie przez tekst bez polskich znaków, niż tu i ówdzie pojawiające się błędy.

Jarek

Autor Estr
Użytkownik
#9 - Posted: 23 Lut 2007 21:45 
Od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczem pyszczaka Yellow. zastanawiam sie w jakim moga byc wieku? maja wielkosc 3 - 4cm, jesli by ktos moj mi pomoc to bylbym bardzo wdzieczny.

Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne / Problem z rybami - zastanawiające Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®