Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne /

Muszę Wam to pokazać

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2  
Autor fazi64
Użytkownik
#31 - Posted: 1 Mar 2007 00:50 
A znacie sposob posiadania jakiegos stworzenia, nazywany przeze mnie "na Tytusa"?

Witam,


Pzdr.
Fazi64

Autor trzcinka
Użytkownik
#32 - Posted: 1 Mar 2007 00:51 
jak-nie wiem-przesyłam przez fotosika i wklejam link oznaczony"miniaturka na forum-pełen rozmiar"-co zrobić?

Autor trzcinka
Użytkownik
#33 - Posted: 1 Mar 2007 00:56 
Rozjaśnij mi w mojej ciemnogrockiej mózgownicy-no co to znaczy-bo nikt chyba nie wie-ale się wstydzą zapytac-aa niech mi tam-ja sie nie wstydzę -ciemniak jestem-

Autor KatarzynaR
Użytkownik
#34 - Posted: 1 Mar 2007 08:27 
No to i ja dopisuję sie do ciemnogrodu, - w przeciwieństwie jednak do Trzcinki niczego się nie domyślając. Fazi, o co chodzi z tym sposobem na Tytusa? Poprosimy o kolejną wskazówkę.

Katarzyna

Autor winiar
Użytkownik
#35 - Posted: 1 Mar 2007 08:29 - Edytowany przez: winiar 
Tytus hodował bakterie w zamknietej próbówce ;-)

Odsyłam do Tutus, Romek i Atomek - ale nie pamiętam która księga :-(


Marek

Autor fazi64
Użytkownik
#36 - Posted: 1 Mar 2007 10:10 
Witam,
Brawo Marek, Tytus w ramach uczlowieczania i kolejnego etapu na drodze do harcerstwa mial przyniesc do pokazania zwierzatko, ktorym (jak kazdy harcerz) sie opiekuje.
Przyniosl probowke i na stwierdzenie kolegow - przeciez tam nic nie ma - odpowiedzial: owszem jest - bakteria - tylko i wylacznie moja, bo zamknieta w probowce.
Ach ten humor Papcia Chmiela.... ;))))
Pzdr.
Fazi64

Autor winiar
Użytkownik
#37 - Posted: 1 Mar 2007 10:27 
Ach ten humor Papcia Chmiela.... ;))))
To prawda było miodne. Ale nowe wydania i nowe księgi są cienkie, nie mają takiego uroku jak starsze. Mam wszystkie ksiegi od I do chyba XXIV ? Wiekszość wydanie pierwsze ;-))
Tytusowi, Romkowi i Atomkowi przyświecało chlubne hasło: "Bawiąc uczy", co wszystkim polecam ;-)


Marek

Autor fazi64
Użytkownik
#38 - Posted: 1 Mar 2007 10:42 - Edytowany przez: fazi64 
przesyłam przez fotosika i wklejam link oznaczony"miniaturka na forum-pełen rozmiar"
Witam,
Ja tez (zaznaczam "na niebiesko" link w fotosiku, kopiuje CtrlC i wklejam CtrlV w pisanym tekscie (nie w polu otwieranym ikonka z kwadracikiem i trojkacikiem):

Pzdr.
Fazi64
PS.
Lepsza jest chyba opcja "Miniaturka na Forum", bo jak oryginal jest w duzej rozdzielczosci, to wywali sie na ekranie fotka-olbrzym.
F64

Autor KatarzynaR
Użytkownik
#39 - Posted: 1 Mar 2007 11:07 
Tytus hodował bakterie w zamknietej próbówce ;-)

Aaaa i wszystko jasne!

Niestety za nic w świecie bym się nie domyśliła, bo komiksów nigdy nie czytałam.

Fazi chyba cierpi na brak dodatkowych zwierząt w domu, więc wyskoczył nam tu z próbówką ;oP

A teraz Trzcinka, przyznaj się grzecznie o czym myślałaś, że się ,,wstydziłaś'' o tym napisać ;o)

Katarzyna

Autor fazi64
Użytkownik
#40 - Posted: 1 Mar 2007 11:47 
Fazi chyba cierpi na brak dodatkowych zwierząt w domu
Witam,
Jako, ze mieszkam na wsi, wiec wrecz przeciwnie - ale to bardziej zwierzeta "podworzowe" niz domowe.
Pzdr.
Fazi64

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2 
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne / Muszę Wam to pokazać Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®