Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne /

Jak szczepi sie pasje ;)

Autor timus
Użytkownik
#1 - Posted: 27 Mar 2007 12:26 
Zostaliśmy złapani z synkiem. Więc postanowiłem się pochwalić ;)







Marcin.T <')))><

Autor jacekkudla
Użytkownik
#2 - Posted: 27 Mar 2007 15:05 
Rybek nie widać:)
Ale urwis fajny:):) szczep bakcyla szczep

JAcek

Autor winiar
Użytkownik
#3 - Posted: 27 Mar 2007 19:38 
To i ja się pochwalę ;-)


Moja ukochana córa Hania



Również szczepie moja pasję ;-)

marek

Autor Alex
Użytkownik
#4 - Posted: 27 Mar 2007 19:47 - Edytowany przez: Alex 
Witam
No rosna nam kolejni akwarysci,a jesli zaczynaja tak wczesnie to wiedze beda mieli wieksza niz Timus i winiar :):)

Autor rufus1
Użytkownik
#5 - Posted: 27 Mar 2007 19:58 
Bardzo fajne i mile zdjecia :-),
az milo popatrzec jak rosnie nam kolejne pokolenie przyszłych akwarystów.
Marku pogratulować u córki jak widze typowego dla akwarystów spokoju i zaciekawienia tym co sie dzieje w akwarium, chyba Enantiopus bardzo Twoja corke zainteresował.
Marcinie a Twoj synek jak widze bedzie majster ;-), bo filterek juz czeka:-), oj czuje ze za 2-3 lata bedziesz musial go dobrze pilnowac bo "miesożerna' Tanganike przełozy Ci do 'roslinozernej" jak tata bedzie w pracy ;-).

Bardzo fajne fotki!

Leszek

Autor winiar
Użytkownik
#6 - Posted: 27 Mar 2007 20:02 - Edytowany przez: winiar 
Masz rację Leszku. Enantiopus to jej ulubiona ryba - zwłaszcza jak kopie dołki i kręci kółka. Wówczas jest wniebowzęta i siedzi z nosem przy szybie.

Marek

Autor timus
Użytkownik
#7 - Posted: 28 Mar 2007 07:10 
oj czuje ze za 2-3 lata bedziesz musial go dobrze pilnowac bo "miesożerna' Tanganike przełozy Ci do 'roslinozernej" jak tata bedzie w pracy ;-).

Leszku wszyscy w domu wiedzą że tatuś ma fioła na punkcie rybek i nie pozwalają Kacperkowi być z nimi sam na sam ;)

Marek ten fotelik jest bombowy muszę taki kupić dla Kacperka ;) Dzieci nam wyrosną na porządnych akwarystów jak od dziecka się będą interesować tym co się dzieje w zbiornikach ;)

Marcin.T <')))><

Ps. Mam nadzieje że Admini wybacza ta małą odskocznie od poważnych tematów. Choć i ten poniekąd związany jest z tematyka forum ;)

Autor trzcinka
Użytkownik
#8 - Posted: 29 Mar 2007 01:39 
:) :) :)

Autor sander
Użytkownik
#9 - Posted: 10 Wrz 2009 13:53 


Moja córka Nel ma 1,5 roku i już umie karmić rybki a także natleniać wodę wzbudzając jej ruch na powierzchni :-)

Autor nuroslaw
Użytkownik
#10 - Posted: 10 Wrz 2009 16:45 
tej, ja nie moge być gorszy, zdjęcie zrobione pół roku wcześniej
Inka sprawdza, czy zbiornik nie za mały.



no i okazał się za mały, ale taki na razie pozostanie :)

Autor sengir
Użytkownik
#11 - Posted: 10 Wrz 2009 19:45 


:)

Autor sue
Użytkownik
#12 - Posted: 10 Wrz 2009 20:11 
Wow Panowie, ale fajne dzieciaki ;)

Moja córeczka, gdy jesteśmy w Krakowie w Tropheusie najbardziej lubi patrzeć na rybki z góry, z wierzchołka drabiny... Acha i jedzenie Marcie ustawia po swojemu ;)

W domu jest jakby spokojniej :)

Pozdrawiam
Magda

Autor fishfan
Użytkownik
#13 - Posted: 10 Wrz 2009 22:46 
Wow wow wow chociaż na tydzień zabierzcie moje dzieciaczki.ODPOCZYNEK NALEŻY MI SIĘ I MOJEJ ŻONIE.Jak mamy dość to siadamy przed akwarium :)))

Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne / Jak szczepi sie pasje ;) Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®