Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne /

Trójmiasto i okolice

Autor BAba
Użytkownik
#1 - Posted: 13 Kwi 2007 23:06 
Witam! Bardzo się ciesze bo dostałem wolne na 28 kwietnia i mam zamiar zjawić się na szkolnej na spotkaniu tanganikomaniaków:) W związku z tym mam pytanie do forumowiczów z trójmiasta i okolic którzy będą jechać na to spotkanie pociągiem. Może byśmy się gdzieś spotkali i razem wyruszyli na Kraków? Wiadomo razem zawsze milej i czas szybciej zleci. Jeśli juz jest jakieś miejsce zbiórki to prosiłbym o jakiś mail:)
Pozdrawiam Michał

Autor timus
Użytkownik
#2 - Posted: 16 Kwi 2007 16:50 
Ja niestety jadę dzień wcześniej (a raczej stety ;))

Leszek z tego co wiem wyrusza z Dęblina tak ze ;(

Może razem będziemy wracać?????

Marcin.T <')))><

Autor BAba
Użytkownik
#3 - Posted: 16 Kwi 2007 17:49 
Witam! No ja będę wyruszał z Gdańska 27 kwietnia pociagiem o 23:59 i o ile pamietam 9:11 jestem w Kraków Płaszów. Co do powrotu to oczywiście możemy sie razem zabrać. Bedzie mi bardzo miło!
Michał

Autor rufus1
Użytkownik
#4 - Posted: 16 Kwi 2007 17:56 
To my chyba jechalismy ostatnio nim do Krakowa.
Proponuje podjechac do Gdyni i tu sobie wskoczyc. My mielismy pecha, był mocno napakowany.

Leszek

Autor admin
Admin
#5 - Posted: 16 Kwi 2007 17:56 
Witaj

Odbieramy jak juz pisaliśmy osoby z dworca Kr. Plaszów. Prosimy o kontakt, ile osób tym właśnie pociagiem dotrze do nas by sprawnie zorganizowac transport.

Marta

Autor BAba
Użytkownik
#6 - Posted: 16 Kwi 2007 18:06 
Dziekuje Leszku za informacje. Pociąg jedzie przez Warszawe więc pewnie kilka osób też będzie nim jechała. Ja jestem na razie jedyny na liscie.
Michał

Autor Vepsik
Użytkownik
#7 - Posted: 16 Kwi 2007 19:46 - Edytowany przez: Vepsik 
Żal, że nie będę mógł się z wami spotkać ale powiem jedno Michale - będziesz miał w tym pociągu długie godziny. My w zeszłym roku żeśmy nieźle to odczuli (mimo, że Winiar, Jacek i Ja jechaliśmy z Warszawy). Leszek i Marcin - oni dopiero mieli przerąbane.

Autor rufus1
Użytkownik
#8 - Posted: 16 Kwi 2007 19:58 
Ale warto bylo sie spotkac i poznac, a pozniej porozmawiac :-).
To byla nagroda dla nas za te trudy podrozy :-).
To napisalem ja, "włóczęga północy" ;-).

Leszek

Autor Vepsik
Użytkownik
#9 - Posted: 16 Kwi 2007 20:14 
Hehe - fakt faktem nudzić się nie nudziliśmy, bo jechaliśmy 6-cioosobową grupą. Mogliśmy obejrzeć nowe koszulki i ogólnie porozmawiać. Mimo wszystko sam chyba Leszku przyznasz - powrót był przyjemniejszy dla nas - zmęczonych wędrowców :)

Autor winiar
Użytkownik
#10 - Posted: 16 Kwi 2007 22:43 
Podróż trwała długo, ale nie dłużyła się!!!!! W takiem miłej atmosferze - polecam każdemu!

marek

Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne / Trójmiasto i okolice Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®