Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne /

tropheusy i krewetki

Autor zydekk
Użytkownik
#1 - Posted: 24 Sty 2006 10:28 
czy w jednym akwarium razem z tropheusami i eretmodusami mozna trzymac krewetki czy zostaną one potraktowane jako posilek??

Autor rufus1
Użytkownik
#2 - Posted: 24 Sty 2006 10:58 
Jeżeli chodzi o krewetki to odpowiedż znajdziesz w innyej kategorii tematycznej na forum. Wnioski same sie na suną. A tak w ogóle to czytałeś coś o krewetkach?
leszek

Autor zydekk
Użytkownik
#3 - Posted: 24 Sty 2006 11:16 
tak tylo stracilem pewnosc po rozmowie z jednym ze sprzedawców ze slepów akwarystycznych który twierdzil ze razem z tropheusami kasanga trzyma 2 krewetki filtrujące i wszystko jest ok. tak pewnie to mówil ze stracilem pewnosc alewydawalo mi sie to troche nie realne i napisalem na forum zeby sie upewnic dzięki. o innej tematyce masz na mysli pokarmy dla trofeusów;)

Autor rufus1
Użytkownik
#4 - Posted: 24 Sty 2006 13:08 
Ja mysle że skoro wchodzisz na to forum to czegoś chcesz sie dowiedzieć, tak samo jak i ja Panowie ze sklepów (no moze z bardzo małymi wjatkami) niestety poziom wiedzy "0". Dzisiaj pracuje w sklepie zoo, ale szef za mało płaci, to jutro będzie pracował w np. rtv agd. Tam też będzie "gościem" ;-).
Ten drugi temat chyba tak doyczył karmy dla trofeusów, w tytule "Coś z mieska..... ".
Leszek

Autor tooold
Użytkownik
#5 - Posted: 24 Sty 2006 13:18 
Mogę napisać tylko tyle - krewetki filtrujące sa duże i wytrzymałe, znoszą takie parametry wody jakich wymagają Tropheusy. NAtomiast czy trofcie nie potraktują ich jako przekąski to nie jestem pewien, ale moje kolcobrzuchy nie ruszają tych krewetek, ba nawet jeśli nie są głodne to czasem daja spokój małym krewetkom.

Autor zydekk
Użytkownik
#6 - Posted: 24 Sty 2006 14:05 
stooold są moze duze ale czy wytrzymaly by atak głodnych trofci??? bo mi cos w to sie nie chce wierzyc i przypuszczam ze trofcie by je przesladowaly tak długo az by ich nie schrupaly
pozdrawiam

Autor tooold
Użytkownik
#7 - Posted: 24 Sty 2006 15:48 
przecież nie ja mam ten problem tylko Ty ;-)
skoro masz takie wątpliwości to po co wogóle zaczynać taki temat ?

Autor zydekk
Użytkownik
#8 - Posted: 24 Sty 2006 19:11 
tak ja wiem chcialem sie upewnic czy na pewno trofcie mogą byc z krewetkami. Troche zle moją ostatnnią awypowiedz zrozumiales to bylo zapytanie czy według was ich wielkosc chroni je przed trofciami???
przepraszam za niejasnosci pozdawiam;)

Autor tooold
Użytkownik
#9 - Posted: 24 Sty 2006 21:12 
tak ja wiem chcialem sie upewnic czy na pewno trofcie mogą byc z krewetkami

na pewno lepiej nie mieszać tych stworzeń

Autor JacekK
Użytkownik
#10 - Posted: 25 Sty 2006 10:08 
Ostatni coraz czesciej dostepny wspanialy pokarm na naszym rynku ... zywe krewetki takie 5mm do 1,5cm ..pakowane w zgrzane woreczki...nie znam dokladnie gatunku bo jak zapytalem ,,producenta,, to uslyszalem ze tajemnica handlowa :) ... ale wracjajac do tematu kreweteczki sa chrupane przez tropheusy jak rarytasik.....
Pozdrawiam

Autor tooold
Użytkownik
#11 - Posted: 25 Sty 2006 16:22 
Ostatni coraz czesciej dostepny wspanialy pokarm na naszym rynku ... zywe krewetki takie 5mm do 1,5cm
http://hel.univ.gda.pl/jurek/org/sko/bel/bel.htm

i przewiń sobie zdjęcia

Autor JacekK
Użytkownik
#12 - Posted: 25 Sty 2006 16:43 
dopiero w piatek po gieldzie hurtowej w wroclawiu przywioze znow je wiec porownam do tego linka ..dzieki
Pozdrawiam

Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne / tropheusy i krewetki Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®