Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne /

ciekawostki z życia Tanganiki

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2  
Autor jaosh
Użytkownik
#31 - Posted: 15 Sier 2009 16:42 
Wracając do głównego tematu tego tematu, wczoraj w nocy zauważyłem pewną rzecz, Ci, którzy posiadają Cyprichromis sp. "Leptosoma Jumbo" pewnie to już widzieli, ale dla mnie było to coś niesamowitego.

Przechodząc w nocy nieopodal mojego akwarium, zapaliwszy wcześniej światło w pomieszczeniu, zauważyłem dziwny ruch na tylnej szybie zbiornika. Podszedłem bliżej by się przyjrzeć i zauważyłem całe moje stado czyli 19 sztuk Cyprichromis sp. "Leptosoma Jumbo", śpiących w pozycji " przyklejonych" do ściany akwarium głowami w dół. Rybki były "zbite" w grupę. Niesamowite dla mnie choć pewnie dla innych codzienne :D

Autor sander
Użytkownik
#32 - Posted: 19 Sier 2009 14:13 - Edytowany przez: sander 
A oto kolejna ciekawostka tym razem chodzi o informacje na temat Tropheus zamieszone na stronie "profesjonalnej" hodowli tych ryb ;-). Poczytajcie Opisy ryb w zakładce ciekawostki bo to faktycznie ciekawostki ;-)

http://www.tangarium.pl/tangarium.php?go=07

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2 
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne / ciekawostki z życia Tanganiki Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®