Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne /

Pokarm O.S.I ?

Autor fishfan
Użytkownik
#1 - Posted: 8 Wrz 2009 22:37 
Witam zakupiłem 1kg.puszkę o.s.i. o nazwie Spirulina Aquarium Flake Food. W związku z tym mam kilka pytań poniewaz jestem troche zaskoczony tym pokarmem.Otoż wczesniejsze moje zakupy to pojemniki o wiele mniejsze także flake.Zawartość w nich to płatki jasnozielone o niezbyt intensywnym można nawet powiedziec miłym zapachu.Puszka 1kg.to kolor zgnila zieleń może khaki o intensywnym zapachu.Pokarm wiadomo dobrej marki?.Konkretniej chodzi mi o to że jakość ma dla mnie duże znaczenie .Rybki przy spirulinie jasno zielonej praktycznie przyswajaly pokarm w 100% czyli brak długich ciężkich odchodów,natomiast ten drugi to długie twarde odchody koloru khaki .Czy ktoś ma podobne spostrzeżenia?Czy jest rzeczywiście jakas różnica w tych karmach?Nazwa i firma ta sama.Dziękuje za ewentualny odzew:)

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 9 Wrz 2009 05:41 
Nie wiem co kupiwałeś dokładnie wcześniej, ale dla mnie OSI, którym karmie już od 8 lat zawsze miała kolor zgniłej zieleni, Co prawda od zawsze użzywalam spiruliny z dużych opakowań.

Marta

Autor fishfan
Użytkownik
#3 - Posted: 9 Wrz 2009 17:48 
Admin
Dziękuje za odp.trochę mnie to uspokoiło,przynajmniej wiem co posiadam.Ale faktem jest ze spotkalem się z karmą zieloną i pachnącą.Szkoda że nie mam juz puszki i nie moge porównac skladu.

Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne / Pokarm O.S.I ? Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®