Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne /

Pokarm Premium Plancton XXS

Autor sander
Użytkownik
#1 - Posted: 20 Lis 2009 11:58 
Od jakiegoś miesiąca podaje koralowcom pokarm Premium Plancton XXS, wcześniej podawałem tylko rybom słodkowodnym (z dobrymi wynikami). Miałem dość duże obawy przed użyciem tego produktu gdyż jest on w formie proszku a zwykle używałem zawiesiny ale pomyślałem "raz kozie...". No i muszę przyznać jestem pod wrażeniem bardzo ładnie na pokarm reagują :
Discosoma inchoata, Discosoma striatus, Sinularia mollis i Zoanthusy, wszystkie miękkie wytworzyły w tym czasie po kilka nowych polipów. Jakość wody w akwarium nie pogorszyła się więc pokarm musi być zjadany. Czekam jak zareagują Sarcophyton tenuispiculatum ale na razie zrzucają skórę więc muszę poczekać.

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 20 Lis 2009 12:04 
Premium Plancton XXS, wcześniej podawałem tylko rybom słodkowodnym (z dobrymi wynikami)


Ja nie mam morskich zbiorników, ale używam tego pokarmu dla narybku np. Xenotilapia, Cyprichromis, Paracyprichromis. Muszę powiedzieć, że i ryby i ja jestem także zadowolona.

Bardzo mnie interesowało właśnie jak oceniają go "morszczacy"? Jak na razie mieliśmy same dobre opinie. Fajnie

Marta

Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne / Pokarm Premium Plancton XXS Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®