Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Szukaj - Statystyki - Faq -
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne /

Eretmodusy w kujawsko- pomorskim

Autor toya87
Użytkownik
#1 - Posted: 12 Gru 2009 16:21 
Witam! Temat może troszke nietypowy.
Chciałem sie zapytać czy ktoś wie może gdzie w okolicach Bydgoszczy można otrzymać Eretmodusy? Mieszkam w Bydgoszczy i w żadnym sklepie nie mogę ich dostać. Zdaję sobię sprawę, że kuj-pom to tzw. dziura akwarystyczna, a ceny ryb tanganika( z xxx pokolenia) są kosmiczne. Byłbym wdzięczny jesli ktoś wie gdzie można nabyć eretmoduski.
Zamawianie ryb jako przesyła konduktorska to chyba nie jest najlepszy pomysł :/
Pozdrawiam Łukaz

Autor marti
Użytkownik
#2 - Posted: 12 Gru 2009 16:30 
toya87 na tym forum sa pewne zasady określone w :

Forum Tropheus Tanganika / REGULAMIN FORUM / Po prostu temat

I. Informujemy wszystkich, że jest to forum KOMERCYJNE.
1. OZNACZA TO, ŻE NIE WYMIENIAMY SIĘ INFORMACJAMI KTO, CO, KOMU OFERUJE LUB JAKICH SZUKA RYB.
2. GIEŁDA NIE ISTNIEJE NA TYM FORUM W ŻADNEJ POSTACI.
3. Wszystkie tego typu informacje wymieniamy na tzw. "priv".


Pozdrawiam.

Autor toya87
Użytkownik
#3 - Posted: 12 Gru 2009 16:52 
Dziękuję za uwagę. Przyznam się, że regulaminu nie wziąłem może aż tak do siebie. Po przeczytaniu dużej ilości tematów na forum znajdują się róznego typu informacje pisane o chociażby materiałach wykorzystywanych do aranżacji akwarium i ich dostepności na naszym rynku! A nawet posty pisane przez administatora forum o dostawie ryb!
Informacja pisana przeze mnie nie podchodzi pod treść ogłoszenia ( kup-sprzedaj-oferuję) a ma na celu zdobycie informacji jak w przypadku większości tematów na tym forum!
Kwestie dokładnych informacji i lokalizacji zgadzam sie, że należy omówić na priv'ie.
Więc jesli ten temat narusza regulamin to niech zostanie usunięty przez administratora.
Moim skromnym zdaniem temat ten może pomóc wielu akwarystom z mojego regionu.
Pozdrawiam serdecznie!

Autor marti
Użytkownik
#4 - Posted: 12 Gru 2009 16:58 
Treść poniższego zdania dla mnie wydaje się jasna.
Czy masz inne zdanie ?

1. OZNACZA TO, ŻE NIE WYMIENIAMY SIĘ INFORMACJAMI KTO, CO, KOMU OFERUJE LUB JAKICH SZUKA RYB.

Autor toya87
Użytkownik
#5 - Posted: 12 Gru 2009 17:26 
Wobec powyższego niech wszyscy stosują sie do tych samych regół (KTO, CO, KOMU OFERUJE) Bo o ile się nie mylę to informację na temat ceny oraz adresu do złożenia zamówienia również nie powinno się podawać oficjalnie! Patrz jeden z tematów o literaturze 12 listopad 2009. (PKT 3 regulaminu)

Przepraszam bardzo ale w przeciwieństwie do niektórych nie mam czasu na kontynuowanie tematu o niczym!

Autor admin
Admin
#6 - Posted: 12 Gru 2009 18:06 
toya87 napisał:

Przepraszam bardzo ale w przeciwieństwie do niektórych nie mam czasu na kontynuowanie tematu o niczym!

No i już skończyłeś marnotrawstwo :-)

Robert

Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne / Eretmodusy w kujawsko- pomorskim Top
Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®