Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne /

Altolamprologus sp. compressiceps Cape Kachese shell PYTANIE

Autor piotr993
Użytkownik
#1 - Posted: 24 Gru 2009 12:34 
sorki ze tak dużo tematów ostatnio ale nie mogę znaleźć informacji które mnie interesują
moje pytania

1 ile rybek mogę trzymać w akwa o wymiarach dna 60dł 30 szer ale to
profil wiec środek 35 szer
2 potrzebne by mi byly jakieś szczegółowe informacje o tym gatunku
może ktoś ma jakieś
artykuły i może zeskanować albo jakieś dobre strony o tych rybkach
rozmnażanie wychów młodych itp mnie interesują czy są mocno
terytorialne
3 może ktoś wie czy je wgl można kupić w Warszawie

Oczywiście chodzi o Rybki Altolamprologus sp. compressiceps Cape Kachese shell

a może jakieś inne shell są ciekawsze ?

Autor Vepsik
Użytkownik
#2 - Posted: 24 Gru 2009 12:45 
artykuły i może zeskanować

A wystarczy kupić Tanganika Magazyn.

Michał

Autor piotr993
Użytkownik
#3 - Posted: 24 Gru 2009 14:00 
A wystarczy kupić Tanganika Magazyn.

Widzę że nie przemyślałeś wypowiedzi po primo nie mam gdzie kupić bo u mnie nie sprzedają a z resztą to gdzie ja ci znajdę akurat ten nr co było o tym gatunku akurat bo w kiosku nie przechowują wszystkich nr zresztą u mnie w kioskach nie ma tej gazety a nie będę prenumerował i czekał aż będzie ten mój jeden gatunek rybek

Autor admin
Admin
#4 - Posted: 24 Gru 2009 14:02 - Edytowany przez: admin 
piotr993

Magazyn można zakupić u nas bez problemu. Magazyn wysyłamy:))

Numer I i VI zawiera artykuły o shellach.

Marta

Autor askott
Użytkownik
#5 - Posted: 24 Gru 2009 15:07 
Ja również polecam artykuły w Magazynie - poruszają wszystkie interesujące Cię kwestie. Ponieważ ten gatunek mnie również pociąga bardzo - teksty o Altolamprologusach pochłonęłam natychmiast po zakupie czasopism.
A w dzisiejszej dobie zakupów internetowych nie widzę większego problemu w zakupie, a czasopismo jest niezwykle wartościowe.

Pozdrawiam,
Joanna

Autor piotr993
Użytkownik
#6 - Posted: 24 Gru 2009 22:59 
no to mi nie pomogliście tym swoim kup gazetę będziesz wiedział

Autor admin
Admin
#7 - Posted: 25 Gru 2009 08:33 
Pomogliśmy - otrzymałeś informacje gdzie możesz o nich przeczytać. A o to Ci przecież chodziło, prawda?

po primo nie mam gdzie kupić bo u mnie nie sprzedają a z resztą to gdzie ja ci znajdę akurat ten nr co było o tym gatunku akurat

Pytasz, czy ryby są dostępne w W-wie. No to zaglądnij do Diskus Zoo - po magazyn i po ryby.

Robert

Autor Vepsik
Użytkownik
#8 - Posted: 25 Gru 2009 09:54 - Edytowany przez: Vepsik 
Widzę że nie przemyślałeś wypowiedzi po primo nie mam gdzie kupić bo u mnie nie sprzedają a z resztą to gdzie ja ci znajdę akurat ten nr co było o tym gatunku akurat bo w kiosku nie przechowują wszystkich nr zresztą u mnie w kioskach nie ma tej gazety a nie będę prenumerował i czekał aż będzie ten mój jeden gatunek rybek


Robert już napisał, że masz artykuł w numerze VI, czyli obecnie kolportowanym. Gdybyś chwilkę pomyślał nad tym, co napisałem, to też byś przekaz zrozumiał. Wchodzisz na stronę i forum właściciela jak by nie patrzeć jedynej gazety o Tanganice w tym kraju i od razu zadajesz pytanie o skanowanie artykułów (a to jak wiemy nie jest korzystne dla tegoż właśnie).
Ponadto zapytałeś o szczegółowe informacje oraz z Twojej wypowiedzi wnioskowałem, że jesteś z lub z okolic Warszawy. Napisałem - kup Tanganika Magazyn. Gdybyś zadał sobie odrobinę trudu (w sumie co to za trud, wklepać dwa słowa w wyszukiwarce i wejść na stronę gazetę opisującą), wiedziałbyś w którym numerze można znaleźć takie informacje oraz gdzie takowy dostać. W Warszawie również znajdziesz.

Michał

Autor marti
Użytkownik
#9 - Posted: 25 Gru 2009 10:21 
Gdybyś zadał sobie odrobinę trudu (w sumie co to za trud, wklepać dwa słowa w wyszukiwarce i wejść na stronę gazetę opisującą

Michał, nawet nie trzeba "zadawać sobie trudu" wklepując dwa słowa w wyszukiwarkę.
Wystarczy kliknąć na baner "Tropheus Tanganika" na samej górze forum, następnie kliknąć na zakładkę po lewej stronie "Archiwalne wydania TM" i już są pokazane wszystkie nr TM wraz z ich spisem treści ;)

Autor piotr993
Użytkownik
#10 - Posted: 25 Gru 2009 22:01 
dobra zamiast koncentrować się na jakiejś głupiej dyskusji mogliście odpowiedzieć na moje 1 pytania chociaż na to ile rybek mogę trzymać w akwa o wymiarach dna 60dł 30 szer ale to
profil wiec środek 35 szer a nie odchodzicie od tematu

Autor admin
Admin
#11 - Posted: 26 Gru 2009 08:08 - Edytowany przez: admin 
od pary do 4-6 sztuk

Marta

Autor piotr993
Użytkownik
#12 - Posted: 26 Gru 2009 11:16 
dziękuje ślicznie marto ale takie pytanko ile samców ile samic 2+2 czy 1+3

Autor piotr993
Użytkownik
#13 - Posted: 28 Gru 2009 15:35 
czy dostane odpowiedz ?

Autor admin
Admin
#14 - Posted: 28 Gru 2009 16:19 
Widzę, ze nie zdobędziesz się na doczytanie i choćby poszukanie wiadomości a tym forum. Opcja szukaj daje wiele stron wątków o shellach.

raczej układ 2+2

Marta

Autor piotr993
Użytkownik
#15 - Posted: 29 Gru 2009 00:57 
szukałem i nie znalazłem wiec napisałem dziękuje ślicznie za odpowiedz

Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne / Altolamprologus sp. compressiceps Cape Kachese shell PYTANIE Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®