Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne /

AQUAZOO 2010

Autor admin
Admin
#1 - Posted: 7 Sty 2010 09:00 
AQUAZOO - inspiracja dla handlowców, hobbystów a także dekoratorów wnętrz.

Już w styczniu (29 - 31.01.2010) hale Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełnią akwaria z pięknymi okazami ryb i roślinami podwodnymi. Wzorem poprzedniej edycji Targi Akwarystyczne AQUAZOO towarzyszyć będą Targom Wędkarskim.

Dla Wystawców targi te to doskonała okazja do prezentacji nowości akwarystycznych – akwariów, wyposażenia i akcesoriów, pokarmów, preparatów pielęgnacyjnych
i leczniczych oraz usług związanych z prowadzeniem akwarium. Zapraszamy producentów i dystrybutorów do przedstawienia swojej oferty.

Odwiedzający znajdą tu wszystko, co potrzebne jest do przygotowania i samodzielnego prowadzenia akwarium m.in. akcesoria, pokarm dla ryb oraz wyposażenie niezbędne do odpowiedniej pielęgnacji ryb i roślin. Zachęcamy do nawiązywania kontaktów
z doświadczonymi akwarystami i firmami zaangażowanymi w rozwój tej branży, dzięki którym z pewnością odkryjecie Państwo wiele tajników tego pięknego hobby.

AQUAZOO to okazja do zaprezentowania akwarystyki w różnych obliczach. Akwarium to dla wielu osób wspaniałe hobby. Warto jednak zauważyć, że coraz częściej pełni ono funkcje estetyczne stając się dekoracyjnym elementem wystroju wnętrz. Targi akwarystyczne to przede wszystkim uczta dla oka. Piękne okazy ryb, bujna roślinność, nietypowe akwaria – wszystko to będzie można zobaczyć podczas targów.

Główną atrakcją AQUAZOO 2010 będą I Polskie Mistrzostwa Żaglowców (Skalarów) zorganizowane przez Polski Klub Miłośników Dyskowców oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Najpiękniejsze ryby z kraju i zagranicy stworzą niewątpliwie ogromne wrażenie na publiczności targowej, a wyłonienie najpiękniejszej z nich dostarczy wielu emocji. Ekspozycje ryb będą mieściły się zarówno w akwariach konkursowych jak
i dekoracyjnych. Wydarzeniu towarzyszyć będą prezentacje różnorodnych gatunków ryb z Ameryki Południowej oraz dodatkowo uświetni go dwudniowy zlot akwarystów, na którym prelekcje wygłoszą znane w świecie akwarystycznym osoby.

Program targów wzbogacą liczne pokazy, prezentacje oraz wykłady.

Firma AQUA-KRIS zaprezentuje „Pokazowe urządzanie akwarium z zastosowaniem nowego, ulepszonego podłoża NATURAL SUBSTRATE” a przedstawicie firmy wygłoszą wykład na temat zastosowania glin osadowych i iłów w akwarystyce. AQUA-KRIS swą ekspozycję targową dopełnią wystawą akwariów, gdzie podziwiać będzie można, m.in.: akwaria-ule, akwaria retro i akwaria współczesne.

Kolejnym tematem wykładów podczas targów AQUAZOO będą krewetki, w tym m.in.: jak rozpocząć swoją przygodę z krewetkami, pokaz zakładania krewetkarium, metody hodowli i selekcji krewetek Crystal Red.

Przedstawiciele Polskiego Klubu Miłośników Dyskowców zaprezentują jak uruchomić akwarium na podstawie podłoża PLENUM a podczas warsztatów fotograficznych doradzą jak rozwiązywać problemy występujące w fotografii akwarystycznej. Zwiedzający i Wystawcy będą mieli również okazję wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym poruszającym tematykę współpracy klubów i stowarzyszeń z producentami branży akwarystycznej.

Godziny otwarcia:

wyłącznie dla profesjonalistów:

piątek 10:00-18:00

dla szerokiej publiczności:

sobota 10:00-18:00

niedziela 10:00-16:00

Ceny biletów:

piątek - 25 zł (bez rejestracji), 12 zł (po rejestracji)

sobota - 12 zł

niedziela - 12 zł

Czynne wejścia i kasy biletowe:

Wejście Wschodnie (od ul. Głogowskiej)

Więcej informacji na: www.aquazoo.mtp.pl

Autor nuroslaw
Użytkownik
#2 - Posted: 7 Sty 2010 10:02 - Edytowany przez: nuroslaw 
będziecie na Aquazoo z tanganiką ?

Autor admin
Admin
#3 - Posted: 7 Sty 2010 10:13 
Będziemy, ale jak zwykle bez ryb:))

Marta

Autor dekoder
Użytkownik
#4 - Posted: 31 Sty 2010 08:20 
... ale jak zwykle bez ryb:))

W zamian można liczyć na miłą i sympatyczną pogawędkę ...
Brakowało tylko i wyłącznie afrykańskiej ferajny, co prawdopodobnie pokazałoby nam poznaniakom, że nie tylko skalary i rakietki ... no i jakaś drobna prelekcja też znalazłaby uznanie.
Pani Marto koniecznie z rybkami, mąż nie będzie wtedy biegał i podjadał cukierków :)

wielkie dzięki za pogaduchy

oczywiście również dla Marcina, który chętnie przelewał swoją pasję na ciekawskich, zdradzając swoje najskrytsze tajemnice i obserwacje

Autor admin
Admin
#5 - Posted: 31 Sty 2010 09:59 
Nam było również miło. Czekamy na tanganikomaniaków również dzisiaj:))

Marta

Autor luki
Użytkownik
#6 - Posted: 31 Sty 2010 15:23 
Witam,

Od jakiegoś czasu śledzę co ciekawsze tematy na forum .
Wczoraj na targach AquaZoo miałem okazje poznać państwa osobiście, dziś postanowiłem się ujawnić i zalogować na forum. Tak więc oficjalnie chciałem się przywitać ze wszystkimi forumowiczami licząc na dobre przyjęcie oraz wiedze, która mam nadzieje pomorze mi stworzyć wymarzony kawałek Tanganiki z mięsożerna obsadą w moim domku.

p.s.
Ten typ z żoną pytający o wszystko związane z Frontosa’mi to ja ;-).
pzdr

Autor admin
Admin
#7 - Posted: 1 Lut 2010 06:48 
en typ z żoną pytający o wszystko związane z Frontosa’mi to ja ;-).

Miło nam:)) zapraszamy do dyskusji na forum.

Marta

Autor admin
Admin
#8 - Posted: 1 Lut 2010 06:59 
Jeszcze raz chcieliśmy podziękować Marcinowi:)) Bez Twojej pomocy byłoby ciężko.

Marta

Autor makami
Użytkownik
#9 - Posted: 1 Lut 2010 09:11 
Jeszcze raz chcieliśmy podziękować Marcinowi:)) Bez Twojej pomocy byłoby ciężko.

Bez przesady:) Przyjemność po mojej stronie.

Marcin

Autor kocan1
Użytkownik
#10 - Posted: 2 Lut 2010 21:09 


Fotorelacja z 1 Polskich Mistrzostw Żaglowców:
http://www.akwa-mania.mud.pl

Autor kocan1
Użytkownik
#11 - Posted: 6 Lut 2010 10:50 - Edytowany przez: kocan1 


Fotorelacja z AQUAZOO 2010:
http://www.akwa-mania.mud.pl

Autor admin
Admin
#12 - Posted: 6 Lut 2010 11:43 
Jak zwykle świetna relacja:)

A tak odnośnie H. Blehera - polecam w ostatnim, najnowszym NA artykuł Heiko o gatunkach i zróżnicowaniu form barwnych dyskowców w naturze. Ktoś kiedyś na moje argumenty, że dyskowce z odłowu są zupełnie innymi rybami niż hodowlane odpowiedział, ze to strasznie szare i nieciekawe ryby. Warto więc oglądnąć zdjęcia, które prezentuje Heiko:))

Marta

Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne / AQUAZOO 2010 Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®