Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne /

czy ktos myslal o jakims zlocie?

Strona  Strona 1 of 2:  1  2  Next »  
Autor JacekK
Użytkownik
#1 - Posted: 7 Lut 2006 10:29 
A moze by tak jakis zlocik ludzi z forum Tropheus Tanganika.... jakis osierodek w Polsce ...sobota-niedziela....co wy na to >????
Pozdrawiam

Autor timus
Użytkownik
#2 - Posted: 7 Lut 2006 11:01 
Oj chętnie !!! Dawno się z Kolegami i Koleżankami nie widziałem. Tylko gdzie i kiedy?
Marcin.T

Autor tasma
Użytkownik
#3 - Posted: 7 Lut 2006 12:03 
no wlasnie, gdziekolwiek bedzie to Magda i ja sie piszemy
tylko czekac az szefostwo sie wypowie

Autor admin
Admin
#4 - Posted: 7 Lut 2006 12:29 
Przecież wiecie, że my chętnie!!!!

Marta

Autor rambowskixx
Użytkownik
#5 - Posted: 7 Lut 2006 13:47 
Chętnie bym poznał ludzi z forum gdyż w tej chwili większość moich znajomości z niektórymi z was to tylko znajomości wirtualne:-) Tylko jak znam życie to spotkanie pewnie będzie gdzieś w Krakowie:-) a przy dobrej pogodzie autem to ja jadę z mojej miejscowości do Krakowa jakieś 8-9 godzin. Szkoda że nie mieszkam chociaż w środkowej części naszego pięknego kraju:-)

Łukasz

Autor timus
Użytkownik
#6 - Posted: 7 Lut 2006 13:52 
Myślwe że dobrym pomysłem było by spotkanie sie gdzieś w środku naszego kraju tak żeby wszyscy mieli w miare równe odległości do pokonania. No ale jak stanie na Krakowie to ja sie postaram choć do przebycia mam całą Polskę z Malborka no może Leszek ma dalej ; )
Marcin.T
Ps. Tu pytanie do kolegów z centralnej polski jest u Was jakies oceanarium do zwiedzania? Może bysmy wspólnie takie zwiedzili i podyskutowali???

Autor JacekK
Użytkownik
#7 - Posted: 7 Lut 2006 15:01 
Myslalem o jakims pensjonaciku z sala do debat ...... i miejscu ktore moze przy okazji przyjazdu cos wniesc do tematu Tanganiki
moze Krakow i wizyta u firmy Tropheus
moze dolny slaski i wizyta w kopalniach dolomitu /polowanie na kamienie/
moze miejsce gdzie jest oceanarium.....

Mysle ze spotkanie to bardzo dobry pomysl ...
Ale zobaczmy na liste obesnosci
Kto jeszcze jest chetny ???? i jakie macie propozycje odnosnie miejsca ???
Pozdrawiam

Autor timus
Użytkownik
#8 - Posted: 7 Lut 2006 15:11 
Kraków to same plusy;

-wspaniali gospodarze
-świetne ciasto ; )
-nasze cudne rybcie

Ale Jacku jak dla mnie i wielu to jakies 10 godzin podruży w jedną strone. Więdz moje myslenie wtedy działa dwa razy wolniej (zmęczenie). Dlatego nie ujmując nikomu wolał bym gdzieś bliżej.

Marcin.T

Autor JacekK
Użytkownik
#9 - Posted: 7 Lut 2006 15:14 
czyli sierodeczek Polski zeby bylo sprawiedliwie ??

Autor timus
Użytkownik
#10 - Posted: 7 Lut 2006 15:26 
No tak myśle. Tylko nie widać jakichś propozycji ze środeczka.
Halo centralna Polsko!!!
Marcin.T

Autor tasma
Użytkownik
#11 - Posted: 7 Lut 2006 15:27 
Tak jak zasygnalizowal Marcin. Centralna Polska to dobra propozycja. Tak zeby nikt nie mial wiecej niz 300-350 km.
Co potrzebujemy:
1) Miejsce gdzie bedzie sie mozna przespac
2) Miejsce gdzie bedzie mozna posiedziec i porozmawiac (moze byc dwa w jednym)
3) Osoby miejscowej do koordynowania akcji (rezerwacja hotelu itp.)
4) Dodatkowe atrakcje mile widziane ...

Chcialbym prosic o powazna dyskusje i deklaracje. Przypomne ze na ostatnie spotkanie w Krakowie deklarowala sie wieksza ilosc osob, a dojechala tylko "stara gwardia". Dla nas zostalo wiecej ciasta.
Przemek

Autor zydekk
Użytkownik
#12 - Posted: 7 Lut 2006 16:11 
kurde ja maze o jakims zlocie!!!!
tylko jest powazny problem
1-szkola!
2-nie mam samochodu
3-jak nie szkola to praca;)
4- bardzo duzą role ma odległosc od mojego miejsca zamieszkania(poznan) jak bym tylko mial samochud do nawet do niemiec bym mógł jechac na taki zlot;)

Autor zydekk
Użytkownik
#13 - Posted: 7 Lut 2006 16:13 
zapomnialem dodac ze juz od jaokiegos czasu czekam na jakis zlot w poznaniu i sie doczekac nie moge

Autor zydekk
Użytkownik
#14 - Posted: 7 Lut 2006 19:45 
zapomnialem jeszcze sie zapytac czy w razie gdyby ten pomysl sie udal to jest ktos z poznania z kim mozna by sie bylo zabrac tak zeby samemu nie bylo trzeba jechac????

Autor kris
Użytkownik
#15 - Posted: 7 Lut 2006 20:20 
no zazdroszcze wam tego zlotu, bo raczej zorganizowanie czegos juz w ten weekend pewnie sie nie uda? A moze w wolne w maju?

Autor tasma
Użytkownik
#16 - Posted: 8 Lut 2006 07:48 
A kto mowi o tym weekendzie? Mowimy o blize nieokreslonej przyszlosci. Moim zdaniem przelom lutego i marca.

Autor kris
Użytkownik
#17 - Posted: 8 Lut 2006 09:37 - Edytowany przez: kris 
ja po prostu mowie co mi pasuje

Autor JacekK
Użytkownik
#18 - Posted: 8 Lut 2006 11:50 
Chwila bo sie robi zamieszanie....

Powiedzmy weekend majowy...... 2dni w centralnej Polsce.....
kto sie deklaruje na przyjazd ???
Prosze sie wpisywac pod spodem......
Pozdrawiam

Autor timus
Użytkownik
#19 - Posted: 8 Lut 2006 12:15 
Niestety dwa dni jak dla mnie odpadają. (obowiązki)
Ale jeden jak najbardziej!
Marcin.T

Autor JacekK
Użytkownik
#20 - Posted: 8 Lut 2006 12:17 
Marcin :( .

Autor JacekK
Użytkownik
#21 - Posted: 8 Lut 2006 12:25 
Posluchajcie ....
chodzi mi po glowie jakis klubik tanganikanski ..ale taki z prawdziwego zdarzenia..z rejstracja sadowa....
aby myslec o tym na serio musimy sie wreszcie spotkac.......porozmawiac

Dzialajace kluby co maja...
Ogromne rabaty wynegocjowane
Mozliwos testowania/posiadania/ roznegorodzajow nowych rozwiazan akwarystycznych
Stanowia niezalezna grupe ..wydawnictwa zabiegaja o wstepne oceny danych publikacji /ogromne zalety... ja sam ma juz do 80% znizki na niektore publikacje europejskie!!!/
Po pewnym czasie jest szansa na skapletowanie wlasnego zaplecza technicznego..a wtedy to juz bajka....

Inaczej bedac sami osbno musimy sie strac i zabiegac...bedac razem bedzie odwrotnie...nie ma w Polsce kto pierwszy ten lepszy....POMYSLCIE.

Pozdrawiam

Autor tasma
Użytkownik
#22 - Posted: 8 Lut 2006 12:50 
Ja nie widze przeszkod. Oczywiscie sie zglaszamy.
Jacku nalezy przemyslec kwestie spotkania jednodniowego. Nie wszyscy beda chcieli zostac na noc (tak jak Marcin). A moze forma: popoludnie, wieczor, kto ma zyczenie zostaje na noc, kto musi wraca? Prawdopodobnie uda nam sie zgromadzic wieksze grono.
Przemek

Autor admin
Admin
#23 - Posted: 8 Lut 2006 13:13 - Edytowany przez: admin 
Ja powiem tak - my te z możemy tylko w jeden dzień

Marta

Autor timus
Użytkownik
#24 - Posted: 8 Lut 2006 13:26 
Raz juz prubowaliśmy o tym porozmawiać . I takim wstempem do klubu jest projekt tanganika. Ale widze Jacku że Ty masz pojęcie o takim klubie i wizje jego działania! Więc koniecznie musimy się spotkac i porozmawiać. ; )
Marcin.T

Autor KatarzynaR
Użytkownik
#25 - Posted: 8 Lut 2006 13:31 
Ja tez sie chętnie zapiszę na listę, choć już dawno miałam przyjechac do Krakowa i jakoś ciągle to nie wychodzi...

Proponujecie tutaj spotkanie w centrum, lub w jakimś innym miejscu niż Kraków, tylko że... nikt tutaj nie zaprasza do siebie oprócz Panstwa Mierzenskich ;)

Kyteria zostały już okreslone:

,,Myslalem o jakims pensjonaciku z sala do debat ...... i miejscu ktore moze przy okazji przyjazdu cos wniesc do tematu Tanganiki
moze Krakow i wizyta u firmy Tropheus
moze dolny slaski i wizyta w kopalniach dolomitu /polowanie na kamienie/
moze miejsce gdzie jest oceanarium..... ''


Trudno zaleźć zatem, coś bardziej trafnego niż to co wyodrębnił powyżej Jacek ( choć jak sobie wyobraze tą procesje ludzi ,,myślących inaczej'' zmierzajacych do kopalni dolomitu to... mnie bierze na takie smichy że ledwo utrzymuję sie na krzesle ;))) To by było COŚ! ;).

Lecz jesli macie ochote na trochę ,,egzotyki'' to moje drzwi bywają otwarte dla znajomych pokroju wszelkiego ;)

Eh! ?Tylko z ta tanganicką ideą byłoby u mnie cienko. Może wyprawa nad rzekę i wypozyczenie wędki dla kazdego załatwiło by sprawę? ;)

Jakby cos, to zapraszam na lubelszczynę

Pozdrawiam,
Katarzyna

Autor admin
Admin
#26 - Posted: 8 Lut 2006 13:56 
Jęzęli myślicie o maju to powinniśmy być kolejnej nastepnej dostawie.....

Marta

Autor timus
Użytkownik
#27 - Posted: 8 Lut 2006 14:07 
Coś mi tu Krakowem pachnie ; )
Marcin.T

Autor JacekK
Użytkownik
#28 - Posted: 8 Lut 2006 15:01 
zanim zaczniemy ustalac miejsce i termin zobaczmy kto bedzie chetny z tej 100 zarejstrowanej/prawie/.
Wiec bez juz rozpisywania sie dopisuja sie osoby chetne na takie spotkanie ,,,/bez rozpisywania /... tylko ,,Ja,,..od tego zacznijmy...

Zaczynam

Ja 1

Autor admin
Admin
#29 - Posted: 8 Lut 2006 15:52 
My 2,3

Marta

Autor timus
Użytkownik
#30 - Posted: 8 Lut 2006 15:56 
Ja się postaram ! Nr.4
Marcin

Strona  Strona 1 of 2:  1  2  Next » 
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne / czy ktos myslal o jakims zlocie? Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®