Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne /

czy ktos mysla o jakims zlocie - dyskusja

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2  
Autor danlack
Użytkownik
#31 - Posted: 16 Lut 2006 13:49 
Ja tutaj juz czuje sie jak w klubie, a czy formalny czy nie to nie jest wazne.
Generalnie trzeba zastanowic sie jaki jest cel cwiczenia, do czego dazymy i co chcemy osiagnac.

Moze z tym zlotem/spotkaniem ktos rzuci termin i miejsce - deklaracji bylo troche - ale zawsze czas i miejsce rewiduje te sprawy.

Autor timus
Użytkownik
#32 - Posted: 16 Lut 2006 14:35 
Danlack ostatni wekend kwietnia w Krakowie!
Co Ty na to?- Co Wy na to????
Marcin.T

Autor danlack
Użytkownik
#33 - Posted: 16 Lut 2006 16:14 - Edytowany przez: danlack 
Rozumiem ze mowimy o sobocie - postaram sie byc (choc nie wiem czy nie wypadnie mi wyjazd rodzinny) i dostosowac sie do wiekszosci - choc to dopiero za 2.5 miesiaca - dlugo, moze cos wczesniej.

A jak inni ?

Autor jabol
Użytkownik
#34 - Posted: 16 Lut 2006 18:09 
niesmialo wspomne ze bodajze w dniach 2-4 czerwca jest planowana wielka impreza akwarystyczna w krakowie. moze by wtedy "przyzlocic"?:)

Autor admin
Admin
#35 - Posted: 16 Lut 2006 20:11 
Tak wystawa jest duża, my też wystawiamy zbiorniki. Jest przy okazji również Zlot z prelekcjami - mam zaszczyt wygłaszać...

Marta

Autor sue
Użytkownik
#36 - Posted: 16 Lut 2006 21:28 
Wystawa, zlot z prelekcjami, no i przede wszystkim wykład Marty to duża gratka!!! My czujemy się już zkuszeni :) Ale to dopiero w czerwcu... Obawiam się również, że mogłoby zabraknąć czasu na dyskutowanie i omówienie wszystkich planowanych na łamach forum tematów (np.: temat klubu)... Czy nie ustaliliśmy już, że nasz zlot/ spotkanie ma odbyć się w ostatni weekend kwietnia???
Pozdrawiam
Magda

P.S. Ja zawsze myślałam że tylko kobiety na zakupach bywają niezdecydowane ;) Ufff...

Autor danlack
Użytkownik
#37 - Posted: 16 Lut 2006 21:58 
Niech Marta i Robert narzuca termin dla nich wygodny (o ile tego nie zrobili wczesniej - moglo mi cos umknac, sorki) i wtedy zamkniemy dyskusje, bo miejse to juz wydaje sie byc ustalone Krakow - sprawdzimy kto bedzie mogl w tym terminie, bo na razie ze 100 osob zglosilo sie 19, pewnie skonczy sie 10-12 osobami, bo nie wszystkim dopasuje termin.
Dobrze byloby to zrobic wczesniej niz ta impreza w Krakowie zeby nie mieszac systemow wartosci jak i rowniez zeby nie jezdzic do Krakowa co kilka dni.

Autor admin
Admin
#38 - Posted: 17 Lut 2006 06:21 
My generalnie możemy w każdą sobotę i niedziile, poza ta 2-4 czerwiec bo jesteśmy właściwie tego jednym z organizatorów i....czasu moze nam zabraknąć.

Jest wg mnie zbyt wiele spraw do omówienia, aby robić to w czasie Zlotu. Samych zbiornków ma być ponad 100, prelekcje, czyli kazdy będzie czymś zajęty.

Wg mnie trzeba koniecznie opracować to o czym chcemy rozmawiać, to najważniejsze, pogaduszki powinny zejść na plan drugi, mimo, ze to miła sprawa.

Marta

Autor jabol
Użytkownik
#39 - Posted: 17 Lut 2006 07:25 - Edytowany przez: jabol 
bo jesteśmy właściwie tego jednym z organizatorów i....czasu moze nam zabraknąć.

hmm..no tak ..:) jakos o tym nie pomyslalem :) - skladam samokrytyke :)

Autor admin
Admin
#40 - Posted: 17 Lut 2006 08:54 
Radku

samokrytyka niepotrzebna, tylko realnie moze nam czasu nie starczyć.

Marta

Autor tooold
Użytkownik
#41 - Posted: 17 Lut 2006 18:00 
a przy okazji co jest planowane w czerwcu?

Autor admin
Admin
#42 - Posted: 17 Lut 2006 18:09 
W czerwcu organizowana jest bardzo duża wystawa w Krakowie. Głownie będą to ryby, ale nie tylko (2500 metrów powierzchni jest do zagospodarowania w centrum wystawienniczym w Krakowie). Przy okazji pierwszy ogólnopolski konkurs dyskowców i zlot.
Z00 - Festiwal Kraków 2006

Wszystko jest dogrywane i organizowane.

Marta

Autor danlack
Użytkownik
#43 - Posted: 18 Lut 2006 00:23 
a jakis namiar w internecie na te impreze moge poprosic ?

Autor admin
Admin
#44 - Posted: 18 Lut 2006 06:42 
Chyba jeszcze nie ma strony.

Marta

Autor admin
Admin
#45 - Posted: 18 Lut 2006 11:31 

Autor danlack
Użytkownik
#46 - Posted: 18 Lut 2006 12:46 
nie dziala ?

Autor drozd
Użytkownik
#47 - Posted: 18 Lut 2006 12:47 - Edytowany przez: drozd 
nie dziala ?

to jest nas dwóch... mi też ten odnośnik nie działa...

Autor admin
Admin
#48 - Posted: 18 Lut 2006 13:39 
Nie działa do końca miesiaca ma być uruchomione. Zapomniałam dopisać strona jest w tworzeniu. Przepraszam, ale mam dzisiaj straszne urwanie głowy.

Marta

Autor timus
Użytkownik
#49 - Posted: 22 Lut 2006 12:14 
Czy wszyscy którzy deklarowali chęć przybycia na spotkanie reflektują na koniec kwietnia w Krakowie????
Ustalmy to wkońcu!
Marcin.T

Autor danlack
Użytkownik
#50 - Posted: 22 Lut 2006 21:19 
Obawiam sie ze u mnie prawie kazdy inny ale nie najdluzszy "weekend europy" - wtedy zwykle rodzinka mnie wyciaga na jakis wyjazd - moglby byc do Krakowa, ale ciezko bedzie urwac sie na caly dzien :-(

Autor tasma
Użytkownik
#51 - Posted: 6 Kwi 2006 10:17 
Odswiezam temat....
Koniec kwietnia juz blisko. Temat ucichl? Jest jeszcze ktos chetny? Spotykamy sie?
P.

Autor timus
Użytkownik
#52 - Posted: 6 Kwi 2006 11:07 
Ja wiadomo! Postaram się być!

Marcin.T

Autor admin
Admin
#53 - Posted: 6 Kwi 2006 15:23 
My jak zwykle, zapraszamy...a 19 kwietnia przylatuje dostawa, będzie co ogladać, mamy nadzieję.

Marta

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2 
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne / czy ktos mysla o jakims zlocie - dyskusja Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®