Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne /

KONKURS FOTO - nagroda publicznosci ?

Autor danlack
Użytkownik
#1 - Posted: 13 Lut 2006 22:52 
A moze tak zaglosowalibysmy na forum co nam podoba sie z nadeslanych/opublikowanych fotografii i ufundowali nagrode publicznosci - wreczenie podczas zlotu ?

Punktacja wg regulaminu konkursu, co o tym myslicie ?

Autor tasma
Użytkownik
#2 - Posted: 14 Lut 2006 10:46 
hmm jesli szefostwo sie zgodzi .....
apropos zlotu, jakiego zlotu ? ;)

Autor admin
Admin
#3 - Posted: 14 Lut 2006 15:12 
My się zgadzamy!!!! To przecież Wasza nagroda

Ja tylko nie nadążam z wprowadzaniem zdjęć na konkurs.

Marta

Autor danlack
Użytkownik
#4 - Posted: 14 Lut 2006 21:25 - Edytowany przez: danlack 
Przemek ....jaki zlot..... http://www.forum.tropheus.com.pl/index.php?action= vthread&forum=8&topic=378

Otwieram w sprawach ogolnych 3 tematy wylacznie do glosowania.
a. Zbiornik tanganikański:
b. Fotoreportaż:
c. Wariacje tanganikańskie:

Nagrody moze beda skromne (i tylko za 1 miejsce), ale jak nie bedzie chetnych to sam ufunduje.
Fakt oddania glosu jest niezobowiazujacy i mile widziany.

Zapraszam do glosowania - zliczamy glosy 15 marca 2006

Punktacja w grupie tematycznej : za 1 miejsce – 5pkt; za 2 miejsce – 3pkt; za 3 miejsce – 1 pkt

poza tym wg regulaminu http://tropheus.com.pl/index.php?option=displaypag e&Itemid=72&op=page&SubMenu=

Autor admin
Admin
#5 - Posted: 14 Lut 2006 21:58 
Bogdanie

Ale my wcześniej ogłaszamy wyniki i podpisujemy anonimowe zdjęcia. Więc...może wcześniej podliczcie głosy?

My nie głosujemy, ok?

Marta

Autor danlack
Użytkownik
#6 - Posted: 14 Lut 2006 22:18 
Ok w takim razie koniec glosowania 27 luty - mam nadzieje, ze kolezenstwo zaglosuje.

Autor tasma
Użytkownik
#7 - Posted: 14 Lut 2006 22:57 
Nie no litosci. Wiem w ktorym temacie dyskutujemy o zlocie. Chodzilo mi o to ze brak w nim konkretow. Stad tez moja ironia.
Jesli chodzi o konkurs. Mam pytanie. Czy uwazacie ze powinnismy uzasadniac odpowiedzi? Czy tylko numerki.
Acha a co z osobami, ktore wyslaly zdjecia? Tez pasuje to ustalic czy moga glosowac czy nie?
P.

Autor danlack
Użytkownik
#8 - Posted: 14 Lut 2006 23:15 
Mysle, ze
1. autorzy zdjec nie powinni glosowac na wlasne prace,
2. uzasadnianie zdjec bedzie ciekawe, ale nie traktujmy tego jako wymog konieczny.

Autor sue
Użytkownik
#9 - Posted: 14 Lut 2006 23:44 - Edytowany przez: sue 
Myślę że nagroda publiczności to fajna sprawa...
Werdykt jury i nagrody konkursowe są bardzo ważne i każdy czeka na nie z niecierpliwością, ale otrzymanie wyróżnienia publiczności to inny rodzaj satysfakcji ;) Każdy będzie miał okazję ocenić nadesłane zdjęcia (a jest z czego wybierać!!!), wyrazić swoją opinię oraz uzasadnić wybór!

danlack: Nagrody moze beda skromne (i tylko za 1 miejsce), ale jak nie bedzie chetnych to sam ufunduje. Fakt oddania glosu jest niezobowiazujacy.

Myślę że nagrodą samą w sobie będzie już uzyskanie uznania forumowiczów :) A jeżeli chodzi o "nagrodę materialną" to trzeba rzucić jakiś pomysł...

Pozdrawiam
Magda

Autor danlack
Użytkownik
#10 - Posted: 15 Lut 2006 00:31 
Magda,
Moze niektorzy z nas maja cos przydatnego dla innych (jakis omylkowy zakup) - ja na przyklad moge dac filtr UV Tetry - noweczka (co prawda bez firmowego opakowania) - zobacze co tam mam w piwniczce jeszcze i dam znac do soboty.

Autor admin
Admin
#11 - Posted: 15 Lut 2006 06:37 - Edytowany przez: admin 
Oczywieście Wasz werdykt ogłosimy na stronie!!! Jak będziecie chcieli

Fajny pomysł!!!!


Marta

Autor tasma
Użytkownik
#12 - Posted: 15 Lut 2006 07:27 - Edytowany przez: tasma 
Wykasowalem .....

Autor admin
Admin
#13 - Posted: 15 Lut 2006 07:44 
Co?????

Marta

Autor tasma
Użytkownik
#14 - Posted: 15 Lut 2006 07:46 
A nic :) Chcialem zapytac gdzie umieszczac swoje glosy. Po napisaniu posta zobaczylem, ze Danlack juz zalozyl odpowiednie tematy i wyedytowalem.

Autor danlack
Użytkownik
#15 - Posted: 15 Lut 2006 13:11 
Uwagi do glosowania:

mozna dawac po trzy glosy w kazdej kategorii - I, II, III miejsce,
a jak ktos ma tylko jeden typ na I miejsce to tez fajnie.

Autor tooold
Użytkownik
#16 - Posted: 15 Lut 2006 13:36 
Jedno pytanie - czy wszystkie prace już są na stronie ????

Autor admin
Admin
#17 - Posted: 15 Lut 2006 14:19 
Tak

Konkurs zakończony w sensie nadsyłania prac. Wszystko jest na stronie.

Jako juror masz też co robić!!!

Marta

Autor tooold
Użytkownik
#18 - Posted: 15 Lut 2006 17:30 
jedna tylko uwaga - my tu sobie głosujemy w najlepsze, a biedny admin musi czytać te wszystkie posty i notowac zamiast zajmować się trofciami ;-)

Autor admin
Admin
#19 - Posted: 15 Lut 2006 17:40 
O nie!!! - to będzie robił Bogdan - DANLACK - ja juz maz dosyć - ostatnie 3 dni od 6 rano wprowadzałam zdjęcia do galerii konkursowej. Teraz to ja czytam co Wy piszecie i oglądam.

Ja ogłoszę najwyzej na stonie wynik Waszego głosowania.
A ryby przez ten konkurs trochę "zaniedbałam" tzn. nie dopieściłam. Mam takiego znajomego, który mnie pyta codziennie "czy juz dałam buzi rybkom?"

Teraz juz myślami jestem przy nowej dostawie. Rozpakowywanie i kwarantanna to zawsze spore emocje dla mnie.

Marta

Autor danlack
Użytkownik
#20 - Posted: 15 Lut 2006 19:43 
Oczywiscie, ze podlicze - ale wybaczycie, ze nie bede robil tego on-line codziennie, a raz na koniec konkursu.

Dorzucam dwie nagrody zwirek koralowy - woreczki po 20kg (tylko prosze bez kosztow transportu :-) )

Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne / KONKURS FOTO - nagroda publicznosci ? Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®