Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne /

animal market

Autor sline
Użytkownik
#1 - Posted: 27 Lut 2011 10:30 
w sobote bylem na targach animal market w poznaniu gdzie niby mialo byc ciekawie duzo akwarystyki itp , a co sie okazuje jeden stragan aquael i diversa nic poza tym , teraz tylko czekac do pazdziernika na targi akwarystyczne mam nadzieje ze nie bedzie kolejnego niewypalu.

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 27 Lut 2011 18:34 
A możesz napisać coś więcej i dokładniej?

Wybieraliśmy się tam - dlatego pytam. A i inni pewnie chętnie poczytają.

Robert

Autor sline
Użytkownik
#3 - Posted: 27 Lut 2011 18:57 
to dobrze ze nie jechaliscie bo kawalek z krakowa do poznania jest :) w poznaniu nie potrafia nic ogranizowac , animal market byl na liscie wystaw akwarystycznych na rok 2011 , spodziewalem sie czegos konkretniejszego, a zastalem mniej niz w osiedlowym sklepie zoologicznym , stoisko diversy w tym akwarium pokazowe czyli neony i oczywiscie krewetki , stoisko aquael OCZYWISCIE KREWETKARIUM i nic poza tym , no i aquaszut ktory nie wystawil zadnego akwarium tylko za plecami troche sprzetu mieli nic do obejrzenia nic do dotkniecia , czekalem na te targi od poczatku stycznia i sie troche rozczarowalem , zapraszam w takim razie w pazdzierniku na targi akwarystyczne gdzie bedzie tylko o akwarystyce a nie jak teraz 3 stoiska a reszta ogrody hustawki i ogrodzenia dzialek :) bo z tego co pamietam w zeszlym roku bylo ciekawie :)

Autor sline
Użytkownik
#4 - Posted: 27 Lut 2011 18:59 
jedyne co mnie zaskoczylo to aquael zaczal produkowac pokarm dla ryb i widzialem nawet tabelke gdzie byly wskazane pokarmy nawet dla trofeusow,jak tylko pojawi sie to w sklepach to napewno wyprobuje :)

Autor admin
Admin
#5 - Posted: 27 Lut 2011 23:12 
Impreza, na której byłeś to połączenie ogrodu z paszą szeroko rozumianą - z tego co słyszałem. Stąd Te trzy firmy - dwie produkują sprzęt do oczek wodnych i właśnie POKARMY DLA RYB, między innymi dla karpi Koi.
A Diversa pewnie chciała się pokazać.

Ciekawe kai będzie październik?

Robert

Autor sline
Użytkownik
#6 - Posted: 28 Lut 2011 14:00 
ja trzymam kciuki za pazdziernik moze gdzies pojawi sie tanganika :):)

Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne / animal market Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®