Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne /

Pożegnanie

Autor nuroslaw
Użytkownik
#1 - Posted: 16 Mar 2011 21:58 - Edytowany przez: nuroslaw 
W tym miejscu bardzo chciałbym Wam podziękować za gościnę. Podczas obecności tutaj, dość przypadkowej z innego świata, na tyle wpadłem w tanganickie klimaty, że pomimo pierwszej miłości Malawi dojrzałem do biotopowego zbiornika jeziora Tanganika. Chciałbym bardzo podziękować w szczególności Marcie i Robertowi. Ich pasja i zaangażowanie jest naprawdę zaraźliwe. Niestety, los rzuca człowieka w różne miejsca. Wybrał mi na najbliższy czas miejsce szczególne. Pomimo, iż będę daleko od jeziora, to z punktu widzenia Polski, to będe rzut beretem. O czym piszę? O moim wyjeździe do Tanzani. Jeśli czas mi pozwoli, przygodnie podręczę Was kilkoma fotkami i jakąś małą relacją znad jeziora Tanganika, albo po prostu z miejsca w którym przebywać powinienem w najbliższym czasie.

pozdr. o. Nuroslaw

Autor nechor
Użytkownik
#2 - Posted: 16 Mar 2011 23:36 
Zycze powodzenia - jestes naprawde zacnym i barwnym kompanem do dyskusji na wiele tematow, wiec mam cicha nadzieje, ze bedzie jeszcze okazja do pogadania.

Autor admin
Admin
#3 - Posted: 17 Mar 2011 06:15 
Nurosławie,

Będzie nam brakowało Twojego trafnego osądu i wiedzy na tematy akwarystyczne. Mamy nadzieję, ze powrócisz do nas z bagażem wielu doświadczeń i przygód.

Będzie nam miło przeczytać Twoje relacje.

Trzymamy mocno kciuki za Twój pobyt w Afryce i to jak tam będzie:)

Daj znać jak dotarłeś i jak tam jest.

Marta i Robert

Autor admin
Admin
#4 - Posted: 17 Mar 2011 07:57 
Nurosław,

Brakować nam będzie Twoich spokojnych i wyważonych opinii, pozbawionych cienia "mojszości" (moja prawda jest prawdziwsza...), zawsze bardzo merytorycznych i ciekawych.

Życzę Ci (parafrazując chińskie powiedzenie) ciekawego nowego życia, wielu udanych zdjęć i opowieści o Tanzanii i wszelkiego dobra, jakie może Cię tam spotkać.

Pozdrawiam serdecznie
Robert

Autor poczatkujacy
Użytkownik
#5 - Posted: 17 Mar 2011 10:55 
czesc mozesz mnie ze soba zabrac ale mnie zazdrosc zżera

powodzenia

Autor marti
Użytkownik
#6 - Posted: 18 Mar 2011 20:07 
Nurosław, powodzenia.

Dawaj znać jak najczęściej, z pewnością wszyscy będą ciekawi Twojej wyprawy.
I pamiętaj dręczyć nas fotkami ;)

Trzymam kciuki.

Marcin

Autor Topielec
Użytkownik
#7 - Posted: 18 Mar 2011 21:38 
Podpisuję się pod wszystkimi wypowiedziami :) Powodzenia!

Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne / Pożegnanie Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®