Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne /

Olsztyńskie spotkania akwarystyczne 14 maja 2011

Autor jakus
Użytkownik
#1 - Posted: 29 Kwi 2011 08:27 
Witam.
Chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić na pierwsze olsztyńskie spotkania akwarystyczne z cyklu "Ludzie Akwarystyki"
http://img842.imageshack.us/i/plakatym.jpg/
Pozdrawiam

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 29 Kwi 2011 12:32 
Bardzo ciekawa inicjatywa. Zasługuje na poparcie. A my czekamy na relację:)

Marta

Autor jakus
Użytkownik
#3 - Posted: 29 Kwi 2011 16:52 
Byłem w zeszłym roku na Spotkaniach Tanganickich i mam nadzieję że nam się to choć w połowie uda tak jak Wam.
Pozdrawiam

Autor sander
Użytkownik
#4 - Posted: 14 Maj 2011 20:13 
Mini relacja ze spotkania

Nechor tłumaczy Szymonowi jak zakładać akwarium w stylu Nature



Następnie w przerwie ustalali czyimi autem pojechać na majówkę



Okazało się, że Darek jest fanem Kocana czego nie ukrywał od samego początku



Ja znalazłem nowy model podświetlanego statku firmy Aquael i nie mogłem od niego oderwać wzroku



Było bardzo fajnie, Szymon opowiadał o Japonii jak urodzony reporter. W prelekcji było wiele zabawnych wątków co bardzo podniosło atrakcyjność spotkania. Widzieliśmy dużą ilość zdjęć związanych z firmą ADA i jej pracownikami a także samym mistrzem. Czekamy na kolejne spotkanie.

Autor jakus
Użytkownik
#5 - Posted: 15 Maj 2011 00:52 
Mamy nadzieję że kolejne spotkania odbędą się już niebawem i że będzie nas przybywało. Cieszy nas to że coś się zaczęło dziać i nie jesteśmy już białą plamą na mapie polski...
Pozdrawiam i do zobaczenia

Autor nechor
Użytkownik
#6 - Posted: 15 Maj 2011 03:09 
Cholera, wlasnie wrocilem do domu - myslalem, ze pierwszy zamieszcze sprawozdanie :-) Tak czy siak - Olsztyn pokazal, ze mozna byc szybszym od Kocana, co do tej pory wydawao sie nie do osiagniecia :D

Pozdrawiam - jutro pociagniemy watek pod tytulem: "jak atrakcyjnie relacjonowac wydarzenia akwarystyczne", no nie, Kuba? ;-)

P.S. Kocan, mam nadzieje, ze jak zwykle niezawodnie dasz link do podstrony z relacja ze spotkania :-)

Autor admin
Admin
#7 - Posted: 15 Maj 2011 07:50 
Musze powiedzieć, że tak rewelacyjnej relacji dawno nie czytałam. Uśmiałam się do łez. Proszę o więcej....

Marta

Autor sander
Użytkownik
#8 - Posted: 15 Maj 2011 08:57 
"jak atrakcyjnie relacjonowac wydarzenia akwarystyczne", no nie, Kuba? ;-)

Tak ale podejrzewam, że będziesz spał długo gdyż do 3.00 rano układaliście z Szymonem aranże na działce ;-)

Proszę o więcej....

Mam jeszcze w zanadrzu kilka zdjęć, które wymagają komentarza ale postanowiłem ten materiał zostawić do opracowania Nechorowi bo on ma znacznie lepsze niż ja predyspozycje do relacjonowania :-).

Autor kocan1
Użytkownik
#9 - Posted: 15 Maj 2011 20:32 



Fotorelacja z Olsztyna :
http://www.akwa-mania.mud.pl

Autor admin
Admin
#10 - Posted: 17 Maj 2011 20:31 
Panowie, a gdzie obiecana reszta fotek z komentarzem?

Marta

Autor sander
Użytkownik
#11 - Posted: 17 Maj 2011 23:36 
No to ja zamuliłem :-) bo jestem właśnie słomianym wdowcem i tylko nurkowanie i łowienie pikeków mam teraz w głowie :-) ale zaraz mój sezon się kończy i jak dziewczyny wrócą z Łeby nastanie porządek ;-(

Autor admin
Admin
#12 - Posted: 18 Maj 2011 06:02 
Oj jakbym nie znała facetów? Jak tylko 'szyja" zniknie z widoku to inne porządki:)

A jakieś plony ciekawe tego nurkowania?

Marta

Autor efcia88
Użytkownik
#13 - Posted: 27 Maj 2011 23:29 
To jak wyglada ta akwarystyka w Olsztynie? Wrocilam do domu po 8 latach i bawie sie nowym hoppy, mam nadzieje, ze mi ktos w tym dopomoze, bo na razie mama kiepskie wyniki, choc checi spore... Rybki mi zdychaja, a ja cierpie...!!!

Autor sander
Użytkownik
#14 - Posted: 9 Cze 2011 21:12 
efcia88 napisz coś o swoim akwarium, na pewno Ci podpowiemy.

Autor jakus
Użytkownik
#15 - Posted: 20 Cze 2011 23:18 


Zapraszamy serdecznie na kolejne drugie już spotkanie z cyklu "Ludzie akwarystyki"

Autor nechor
Użytkownik
#16 - Posted: 21 Cze 2011 00:59 
No prosze :-) Olsztyn zaczyna nabierac rozpedu :-)

Autor jakus
Użytkownik
#17 - Posted: 21 Cze 2011 18:30 
Mam nadzieje że i tym razem się pojawicie...

Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne / Olsztyńskie spotkania akwarystyczne 14 maja 2011 Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®