Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne /

Pytanie o dodatkową filtracje

Autor marcel
Użytkownik
#1 - Posted: 15 Mar 2012 17:12 
Witam wszystkich. Posiadam akwarium 375l.Pływają w nim tropheusy- bemba, w ilości 18 sztuk. Rybki mają ponad rok.Filtracja to Atman 203 z dużą gąbką i Fluval 405. Podmiana wody regularnie co tydzień 15-20%. Rybcie karmione są 3-4 razy w ciągu dnia 2 razy w tygodniu dostają mrożonki. Od jakiegoś czasu powstał problem z odchodami. Jestem świadomy tego że rybcie rosną i produkują coraz wiecej odchodów. Czytam forum dzień dnia ale różnie są opinnie na temat filterków Pytanie do was jaki byście zaproponowali dodatkowy filterek który był by cichy niewpadał w żadne rezonanse tak jak robi to atman. Z góry dziękuje i czekam na wasze propozycje Marcin

Autor poczatkujacy
Użytkownik
#2 - Posted: 15 Mar 2012 17:23 
czesc
jak masz kaske to eheim 2228
jest pezeznaczony do 600l akw, i przepływ 1050l\h
aha nie kupuj uzywek nowe sa droższe ale masz media i 3 lata gwarancji uzywki sa sprowadzane najczesciej z niemiec i swoje lata maja po co pozniej inwsestowac ale to jest moje zdanie zrobisz jka chechcesz
pozdrawiam

Autor marcel
Użytkownik
#3 - Posted: 15 Mar 2012 20:02 
Dzięki poczatkujacy za szybką odpowiedz. Hmmmm zastanawiam się czy zamontowanie dodatkowego filtra zewnętrznego rozwiąże mój problem. Myślałem o jakimś węwnetrznym ale zastanawiam się która bedzie cichsza i w miarę wydajna pozdrawiam i czekam na inne wypowiedzi

Autor marcel
Użytkownik
#4 - Posted: 19 Mar 2012 22:28 
Widzę że na tym forum nic się nie dowiem. Pozostaje mi tylko serdecznie podziękować za wasze wypowiedzi. Pozdrawiam

Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne / Pytanie o dodatkową filtracje Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®