Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne /

Świadomość Państwa Mierzeńskich

Autor mfryga
Użytkownik
#1 - Posted: 14 Lut 2015 23:36 
Witam. Jestem może mało aktywny na forum, ale chciałem poruszyć bardzo ważną kwestię dotyczącą właścicieli forum! Czytam wiele wątków i zawsze jestem pod wrażeniem tego jak Pani Marta i Robert chcą grzecznie i konsekwentnie wkładać do głowy,że ryby tak jak ludzie potrzebują odpowiedniej przestrzeni życiowej, nie mówiąc o spełnieniu biologii w akwarium.Jak ja podobnie na forum Malawi wspomniałem,że akwarium 120l to za mało dla pyszczaków, to dostałem po głowie. Następny przykład. Na pytanie,czy nie za dużo ryb pływa w akwarium, padła odp.: Rybki same się zredukują. Dla tych, którzy nie słuchają, niech zaczną słuchać!!! To są osoby, które mają wiedzę, doświadczenie i zjedli zęby na obserwacji ryb. Jak mówią, że akwarium zbyt małe to znaczy, że tak jest!!! Ryby to też stworzenia, które powinny mieć godne warunki do życia i nie można tego lekceważyć. Pozdrawiam Państwa serdecznie.Miałem raz możliwość być u Państwa i z przyjemnością posłuchać o tych cudownych rybach.

Autor nechor
Użytkownik
#2 - Posted: 15 Lut 2015 20:42 
Niezły tytuł - trochę jak "Tożsamość Bourne'a" :-)

Autor mfryga
Użytkownik
#3 - Posted: 16 Lut 2015 21:24 
No może i trochę dziwnie ale chciałem by to przeczytać i zwrócić uwagę na temat

Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne / Świadomość Państwa Mierzeńskich Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®