Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne /

Powrot z wakacji.

Autor fazi64
Użytkownik
#1 - Posted: 7 Sier 2006 00:25 
Witam Wszystkich,
Nie bylo mnie tylko 2 tygodnie, a tyle pojawilo ciekawych watkow i postow, ze zeszlo mi pol wieczora, zeby wszystko przeczytac.....
Najwaniejsze - ryby przetrwaly rozlake bez problemu (glowna zasluga niezawodnej mamy, ktora po paru latach nabrala juz doswiadczenia i zasluguje na miano AKWARYSTY). Przybylo maluchow (lupota i zongwe, a moze tez kipili), a w 30l oprocz rodzicow ("slynny" brevis samiec z plama) znowu plywa stadko mlodych. Dzisiaj zrobilem podmiane wody, wlaczylem swiatlo (zeby nie podnosic temperatury wody w czasie nieobecnosci, zdecydowalem sie na ten krok, a i tak mama musiala przez pare dni dodawac sporo kostek lodu, zeby woda nie przekraczala 30 stopni).
Po powrocie czekal juz na mnie nowy numer NA z atykulem o synodontach (super!!), a teraz jeszcze dodatkowo te zalegle watki i posty.....
Super pomysl TooOlda na odtworzenie starego, ale jakze potrzebnego serwisu - brakowalo go juz od jakiegos czasu;
swietna dyskusja nt. cen i zalet/wad kupowania pokarmow rozwazanych (nawiasem mowiac zaczelo sie od pytania o pokarm Tetry Pro Vegetable, ktory uwazam za super dla trofci, a stosuje go podobnie jak wspomniano w dwoch wersjach - w calosci dla dorslych i pokruszony dla mlodziezy, ale bez namaczania, bo uwazam, ze blyskawicznie mieknie on w akwarium, a przy tym nie zwieksza zbyt swej objetosci);
zagadnienie TWW i TWO, tak zywotnie mnie dotyczace (nie moge za nic zwiekszyc KH ponad 5, a GH, dzieki soli morskiej mam juz na poziomie 16), pochlonelo mnie bez reszty;
info i fotki o nowej dostawie trofci, petro i piaskowek tylko mi zaostrzylo apetyt na nowe zbiorniki - teraz tylko szukac miejsca i srodkow....;
Pozdrawiam serdecznie
Fazi64

Autor timus
Użytkownik
#2 - Posted: 7 Sier 2006 08:47 
No no! Mówiłes że po urlopie stawiasz baniak dla petrusi. Opowiedz cos o swoich planach. Jaka odmiana i jakie akwarium itd....

Ja od poniedziałku spadam na 3 tygodnie. Jak ja bez Was wytrzymam ; ( ?

Marcin.T <')))><

Autor fazi64
Użytkownik
#3 - Posted: 7 Sier 2006 14:49 
Mówiłes że po urlopie stawiasz baniak dla petrusi
Witam,
Troche nie tak - w planach mam nowy zbiornik dla pielegnic piaskowych (mam miejsce na akwarium narozne o pojemnosci ok 450l-marza mi sie enantiopusy i limnochromisy, a moze jeszcze cos), a petro chcialbym wprowadzic do akwa z trofeusami (cos z odmiany famula).
Pzdr.
Fazi64

Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne / Powrot z wakacji. Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®