Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne /

Witamy nowego

Autor admin
Admin
#1 - Posted: 4 Wrz 2006 19:58 - Edytowany przez: admin 
Witamy nowego użytkownika "jacek71 serwus" naszego forum - będzie nam miło przeczytać powitanie, jakie nam z pewnością przygotował.

Robert

Autor rufus1
Użytkownik
#2 - Posted: 4 Wrz 2006 20:02 
Witam równiez na forum!!!
leszek

Autor admin
Admin
#3 - Posted: 5 Wrz 2006 21:14 
No cóż, chyba jednak nie przygotował...
A szkoda, zapowiadało sie nieźle.
Robert

Autor timus
Użytkownik
#4 - Posted: 5 Wrz 2006 23:36 
A może coś więcej powiesz o nowym koledze Robercie?

Jakaś nutka tajemnicy nad mową kolegi powstała ;)

Marcin.T <')))><

Autor jacek71serwus
Użytkownik
#5 - Posted: 6 Wrz 2006 21:13 
faktycznie macie racje,to nietakt z mojej strony powinienem się przedstawić.chcialbym powitać serdecznie administratorów forum,oraz wszystkich uczestników tego forum,hodowlą ryb zajmuję się kilkanaście lat,jednak tanganikanskie pięknosci hoduje od 6 lat,przede wszystkim tropheusy,frontozy,jestem z łodzi,pozdrawiam jacek71serwus.

Autor admin
Admin
#6 - Posted: 6 Wrz 2006 21:23 
Miło nam -:)))

Może napiszesz jakie masz odmiany trofeusów? Coś o swoich doświadczeniach?

Marta

Autor jacek71serwus
Użytkownik
#7 - Posted: 6 Wrz 2006 21:44 
aktualnie mam stado t.mpulungu kasakawale samce f0 SAMICE F1,RAZEM 25SZT.stadko ilangi 3/10,stadko f1 ndole red fluorescent 4/8,stadko chipimbi 4/10,oraz c.frontozy burundi 16szt.młodych,A.CALWUSY 2 PARKI.tropheusy hoduję w zbiornikach jednogatunkowych z wiadomych względów,zaś miesożerne w jednym.na początku mojej przygody z tanganiką miałem problemy z rozmnażaniem tropheusów ,woda w łodzi nie ma najlepszych parametrów,jednak z biegiem czasu przekonalem się że oprucz parametrów wody najważniejsza w hodowli tych ryb jest cierpliwość,odpowiednie odżywianie,oraz kwarantanna nowo nabytych ryb.moim cichym marzeniem jest zakup stada c.frontozy blu zambia. pozdr. jacek

Autor admin
Admin
#8 - Posted: 6 Wrz 2006 21:50 
No muszę powiedzieć, że masz niezły "przychóweK". I napisałeś słuszne zdanie - akwarystę powinna charakteryzować CIERPLIWOŚĆ.

Marta

Autor jacek71serwus
Użytkownik
#9 - Posted: 6 Wrz 2006 21:58 
każdy początkujący hodowca w końcu się o tym przekona,i z biegiem czasu hodowla trudnych gatunków przestanie stważać problemy,chciałbym kiedyś zobaczyć waszą hodowle,bo w łodzi tylko u państwa brodeckich jest mozliwość zobaczenia hodowli tropheusów z prawdziwego zdarzenia. jacek

Autor admin
Admin
#10 - Posted: 6 Wrz 2006 22:13 
Generalnie trudno mówić, że mamy hodowlę, jesteśmy bezpośrednim importerem i sprowadzamy bardzo dużo ryb z Tanganiki. Rozmnażamy je gdyż zwykle "mieszkają" u nas jakiś czas. Sama sprowadzam dla siebie rózne ciekawostki - wtedy zwykle nie są na sprzedaż. Nie mamy tajemnic, zawsze chętnie pokazujemy ryby i zbiorniki. Ci co byli u nas mówią, ze jestco oglądać - wiec zapraszam.

Marta

Autor jacek71serwus
Użytkownik
#11 - Posted: 6 Wrz 2006 22:23 
dzięki,jak tylko będe w pobliżu to na pewno do was zajrze. jacek.

Autor timus
Użytkownik
#12 - Posted: 7 Wrz 2006 12:39 
No miło że do nas wpadłeś!

Widze że masz już jakieś doświadczenie tym bardziej miło bedzie wymieniać sie poglądami.

Marcin.T <')))><

Autor jacek71serwus
Użytkownik
#13 - Posted: 7 Wrz 2006 13:43 
mnie też jest miło . jacek

Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne / Witamy nowego Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®