Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne /

Nastepny promysl racjonalizatorki ;)

Autor Komar
Użytkownik
#1 - Posted: 24 Wrz 2006 23:35 - Edytowany przez: Komar 
Witam

Skoro pierwszy pomysl zostal przyjety i wcielony w zycie to proponuje nastepny ;P Tym razem wymaga odsloniecia odrobiny zaslony tajemniczosci.

Proponuje stworzenie mapy uzytkownikow forum. Wygladaloby to tak, ze zaznaczonoby stolice wojewodztw Polski i poprzez klikniecie na nie mozna by sie szybko zorientowac kto mieszka blisko. Nastepnie klikajac na danego uzytkownika z listy zobaczyc jakimi rybami sie opiekuje i w czym moze nam pomoc (np transport albo jakies leki).

pzdr
Lukasz

Autor shikaka
Użytkownik
#2 - Posted: 25 Wrz 2006 08:08 
Jestem za, brakuje mi tego, że nie mogę podejrzeć listy forumowiczów, żeby zobaczyć czy ktoś jest z moich okolic i ewentualnie się z nim skontaktować.

Autor admin
Admin
#3 - Posted: 25 Wrz 2006 09:22 
A kto to zrobi? Jest chętny, bo ja na takie sprawy nie mam czasu?

Ponadto trzeba mieć chyba zgodę wszystkich forumowiczów, prawda?


Marta

Autor fazi64
Użytkownik
#4 - Posted: 25 Wrz 2006 09:52 
Witam,
Lepiej moze nie wywazac otwartych drzwi:
http://www.frappr.com/
Na bazie tej strony mozna stworzyc nowa grupe (nazwana odpowiednio), zarejestrowac sie i... bedzie tak, jak chce Komar ;))
Pzdr.
Fazi64

Autor Komar
Użytkownik
#5 - Posted: 25 Wrz 2006 10:50 
O ile sie zorientowalem, to kazdy kto chcialby dodac siebie do mapy musialby sie zarejestrowac w na frapperze (darmowe). Jezeli faktycznie bedzie zainteresownie to ja mapke juz zrobilem. Prosze dac znac kto jest chetny - bo dla 3-4 osob to... ;)

pzdr
Lukasz

Autor worton
Użytkownik
#6 - Posted: 25 Wrz 2006 11:56 
hmm a nie mozna po prostu zalozyc topicu w "sprawy ogolne" i tam sie bedzie wpisywal kto zechce?

Autor admin
Admin
#7 - Posted: 25 Wrz 2006 13:12 
Myślę, że wystarczy, gdy potrzebujący pomocy zapyta na forum (podając swoje miejsce zamieszkania) o ewentualnych sąsiadów.
Jestem pewien, że każdy się odezwie i pomoże.
Obawiam się, że taka mapa na stronie nie jest rzeczą niezbędną :-)
Robert

Autor Komar
Użytkownik
#8 - Posted: 25 Wrz 2006 22:39 - Edytowany przez: Komar 
Ja tylko rzucilem pomysl - a czy sie przyjmie i w jakiej formie to juz inna sprawa. Dla mnie watek przyklejony tez jest ok :) Jak juz powstanie to moge na poczatek wpisac sie pierwszy - a jak nie powstanie to tez przezyje to jakos ;)

pzdr
Lukasz

Autor trzcinka
Użytkownik
#9 - Posted: 29 Wrz 2006 01:19 
Mieszkacie w dużych miastach-ja w pipidowie-i chętnie ,bardzo chętnie poznałabym użytkowników forum rekomendowanych przez admina.Do którego mam 100% zaufanie i takież będę miała do rekomendowanych przez niego.

Nie ma możliwości -no chyba że jest a ja o tym nie wiem-wpisania swoich danych -takich dostępnych -dla wszystkich.Takie coś typu :Mój profil:

Znam Was głównie po nickach-niektórzy pewnie tylko tak chcieli by być znani.Ale jeśli ktoś ma potrzebę przedstawienia się bliżjj i poznania innych-to można by było to jakoś zrobić.

Ja chętnie wyjdę z ukrycia
Pozdrówko Beata

Autor admin
Admin
#10 - Posted: 29 Wrz 2006 09:02 
Komar, mam nadzieję, że nie wziąłeś zbytnio do siebie mojej uwagi? :-)
Na prawdę uważam, że to nie jest rzecz niezbędna i można to rozwiązać poza forum, czy stroną.

Robert

Autor Komar
Użytkownik
#11 - Posted: 29 Wrz 2006 11:31 
Komar, mam nadzieję, że nie wziąłeś zbytnio do siebie mojej uwagi? :-)

HAHAHA
Teraz to mnie setnie rozbawiles :) Oczywiscie, ze nie wzialem tego do siebie i nie planuje rychlego harakiri :) To byla taka mysl - sam troche jezdze po dolnym slasku to moglbym np. cos, gdzies, komus podrzucic.

Mam dystans do siebie i swoich pomyslow :)

pzdr
Lukasz

Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne / Nastepny promysl racjonalizatorki ;) Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®