Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne /

Odznaka okolicznosciowa PT

Strona  Strona 2 of 8:  « Previous  1  2  3  4  5  6  7  8  Next »  
Autor Mike
Użytkownik
#31 - Posted: 4 Paź 2006 22:46 
Witam
Ja, mysle ze aby zostac mega snobem nalezalo by nabyc cos takiego dla swojego kochanego dziecka :-) http://www.cafepress.com/cichlidforum/437398
Pozdrawiam
Michał

Autor sue
Użytkownik
#32 - Posted: 4 Paź 2006 22:53 - Edytowany przez: sue 
Michał te śpioszki, koszulki (w wersji mini) i śliniaczki z rybciami są obłędne! Jestem zachwycona... Gdzie jeszcze można umieścić wizerunki ryb z Tanganiki... Hmm... Wszędzie :)

Pozdrawiam
Magda

Autor rufus1
Użytkownik
#33 - Posted: 4 Paź 2006 23:11 
Powiem tak ze ja na swoich spioszkach juz mam taka rybke jak ten maluszek z bembą. Testuje swoj rysunek, czyli jego wytrzymalosc na spanie, chrapanie, nocne podjadanie oraz poźniejsze pranie.
Leszek

Autor BAba
Użytkownik
#34 - Posted: 4 Paź 2006 23:15 
Witam serdecznie! również pisze się na minimalne zamówienie. 5szt.

Autor Vepsik
Użytkownik
#35 - Posted: 4 Paź 2006 23:15 
I ja się dołączę zapisuję się na 4.

Autor jacekkudla
Użytkownik
#36 - Posted: 5 Paź 2006 08:00 
widze że troszke przez wieczorne godziny się ruszyło:)
JAcek

Autor seba
Użytkownik
#37 - Posted: 5 Paź 2006 08:24 
Witam,ja wezme 4 sztuki.
Seba.

Autor fazi64
Użytkownik
#38 - Posted: 5 Paź 2006 10:11 - Edytowany przez: fazi64 
Witam,
Przedstawiam liste chetnych:

Uzytkownik - ilosc sztuk
jacekkudla - 5
timus - 4
rufus1 - 4
fazi64 - 4
winiar - 4
tropheklm - 4
Mike - 5
drozd - 5
tasma - 5
bryko - 4-5??
worton - 5
KatarzynaR - 5
Szel - 5
drwie - 2
BAba - 5
Vepsik - 4
seba - 4
kasanga - 4
sendog - 2
admin - 5

Razem - ~ 86 - 87 szt.

Wszyscy chcacy zmienic/uscislic zamowienie proszeni sa o doprecyzowanie szczegolow ;))
Pzdr.
Fazi64

Autor admin
Admin
#39 - Posted: 5 Paź 2006 10:37 
My - też 5 sztuk.

Marta

Autor jacekkudla
Użytkownik
#40 - Posted: 5 Paź 2006 11:14 
no to zaczyna nabierać kolorytu:)
Ja w takim razie biore też 5

JAcek

Autor rufus1
Użytkownik
#41 - Posted: 5 Paź 2006 16:29 
Ja biore 4 sztuki. Jezeli tego nie podalem to przepraszam.

Autor kasanga
Użytkownik
#42 - Posted: 5 Paź 2006 21:59 
Nie przepadam za takimi medalami w klapie

Autor winiar
Użytkownik
#43 - Posted: 5 Paź 2006 22:00 
Zeby bylo jasne - biore 4 - latweej liczyc :-)

Autor kasanga
Użytkownik
#44 - Posted: 5 Paź 2006 22:03 
Ale ok solidaryzuje sie z tym pomyslem
co by cos zrobic wspolnie i dla dobra ogolu
VIVA TANGANIKA!!!
ZAMAWIAM 2SZT

Robert

Autor kasanga
Użytkownik
#45 - Posted: 5 Paź 2006 22:04 
no dobra dobra zapomnialem o mankietach
w sumie a zaszaleje biore 4 szt

Autor Szel
Użytkownik
#46 - Posted: 5 Paź 2006 22:35 
Zamawiam pięć sztuk. Pomysł jest świetny i wart poparcia.
Pozdrawiam

Autor jacekkudla
Użytkownik
#47 - Posted: 6 Paź 2006 08:04 
Ewidentnych rumieńców nabiera:)

JAcek

Autor KatarzynaR
Użytkownik
#48 - Posted: 6 Paź 2006 08:26 
I widziecie!

Jak tylko rzuciałm hasło snobizm to od razu sie tacy znaleźli! ;o) ;o) ;o)

Bez urazy... żartuję... choć snobizm to nie koniecznie jest to coś złego. Czasami poprostu jest to nasz wyróżnik inteligentnego ,,ja''

A ja jeszcze tu wmieszam może niekoniecznie potrzebne pytanie nie mniej jednak bardzo mnie nurtujące:

Dlaczego padło na jak to ładnie nazwał Robert (kasanga) ,,medal w klapie'' ?

Fazi64 rozważałeś inne możliwości takiego gadżetu który miaby odmienną formę zastosowania - może bardziej praktyczną np. smycz z logo na komórkę, elegancka naklejka (np. taka jaką się dolącza do komputer. płyt głównych) też na komórkę, bryloczek na klucze albo otwieracz do piwa ( no dobra z tym to żartuję ;o)) ?

Pozdrawiam
Katarzyna

Oczywiście twardo stoję przy tych 4-5 sztukach.

Autor fazi64
Użytkownik
#49 - Posted: 6 Paź 2006 08:46 
...Fazi64 rozważałeś inne możliwości takiego gadżetu...

Witam,
Mozliwosci faktycznie sa spore (wszystkie wspomniane przez Katarzyne rodzaje gadzetow sa dostepne w ofercie), ale chodzilo w zamysle o jak najszersze rozpropagowanie PT, a trudno nosic ze soba wszedzie "na widoku" np. otwieracz ;))
Padlo wiec na odznake typu "klapa", co zostalo zaakceptowane przez grono Szanownych Forumowiczow.
Jesli bedzie chec wsrod wszystkich - to w nastepnej kolejnosci zamowimy inny gadzet - wybrany w demokratycznych wyborach ;))
Pzdr.
Fazi64
PS.
KatarzynaR
Znowu niedemokratycznie wpisalem 5 szt. ;))
F64

Autor KatarzynaR
Użytkownik
#50 - Posted: 6 Paź 2006 09:04 
Chwila, moment - wybory jakieś mnie ominęły? Kurcze, to nie dobrze... bo te główne też mnie omienęły i widzicie co się w Polsce dzieje ;o)


Fazi zrób sobie zdjecie jak już dostaniesz tą blaszkę i sobie ją zainplikujesz- tylko koniecznie w miejscu publicznym np. pracy i prześlij nam je tutaj na forum. Ja chciałabym zoabczyć ja Ty to ,,wszędzie nosisz ze sobą'' ;o) no bo co innego otwieracz ;o)


Przepraszam juz mnie nie mai Nic już nie mówie tylko czekam na ta bleszki - niedemokratyczne sztuk 5! Jakiś krewski humor mam dzisiaj ;o)

Pozdrawiam,
Katarzyna

Autor fazi64
Użytkownik
#51 - Posted: 6 Paź 2006 09:16 
Witam,
U mnie w ogole klopot z klapami, bo alergicznie reaguje na marynarke/garnitur. Bede musial przeczepiac w koszule!
A czemu nie nosic tego w pracy? Nie ma jeszcze chyba zakazu (choc w dzisiejszych czasach mozna sie spodziewac roznych anomalii)
Pzdr.
Fazi64

Autor KatarzynaR
Użytkownik
#52 - Posted: 6 Paź 2006 09:22 
O to chodzi aby ktoś to zrobił pierwszy - czakam zatem na fotosa ;o) - kwestia garderoby jest nieistotna.

Pozdrawiam,
Katarzyna

Autor Sendog
Użytkownik
#53 - Posted: 6 Paź 2006 09:36 
Nie wiem czy zdążyłem ale zamawiam 2 sztuki. Ja niestety muszę nosić marynarki w pracy więc teraz przynajmniej będę ję ubierał chętniej :)

Może podacie numer konte gdzie to wpłacić z opłatą za przesyłkę?

Autor jacekkudla
Użytkownik
#54 - Posted: 6 Paź 2006 09:40 
Spokojnie, narazie się zbieramy w "kupę", na szczegóły przyjdzie czas:)

JAcek

Autor fazi64
Użytkownik
#55 - Posted: 6 Paź 2006 09:41 
Witam,
Kasiu dla chlopa znaczek w klapie nie jest takim problemem, jak dla baby, ktorej moze np. "gryzc" sie z kolorem paznokci ;b
Pzdr.
Fazi64
PS.
Bez urazy dla Pan ;)
F64

Autor KatarzynaR
Użytkownik
#56 - Posted: 6 Paź 2006 11:04 
Ocho! Fazi znowu zadziera z Katarzyną!

Otóz Drogi Fazi,

Katarzyna nie ma w zwyczju malowac paznokci, mając na uwadze ze jest to czynnośc pozbawiona estetyki nie tylko wyglądu ale estetyki w pełnym tego słowa znaczeniu. Paznokcie powinny być zadbane i wyszorowane, a dotyczy to obu płci. Wszelkie odżywki i lakier bezbarwny jest jak najbardziej wskazany ale juz dla kogoś kto lubi na takie czyności czas poswiecić - mi jednak mydło z wodą wystarczy ;o)

Wracając do tematu dlaczego nie miałbyś zrobić tutaj dla nas zdjęcia odznaki którą będziesz miał założoną. Nie chodzi tutaj o to czy ona bedzie pasować czy też nie ale o jawne propagowanie czegoś z czym sam wystartowałeś ;o)

Praktyczne zobarazowanie tej czynności będzie dowodem na to że wytworzenie czegoś takiego czym jest ta blaszka będzie miała głębszy sens o którym tu wszyscy na początku piszecie. Bo inaczej każdy rzuci w szufladę i na tym sie skończy.

Fazi oczekuję pisemnej deklaracji! ;o)

A My będziemy owieczkami które podążą za swoim pasterzem...

Pozdrawiam,
Katarzyna

Autor tasma
Użytkownik
#57 - Posted: 6 Paź 2006 11:22 
Ja tam nie rozumiem problemu. Moja ulubiona poslanka Renata "tasma prawdy" B. podaza korytarzami sejmowymi prezac dumnie piers ze znaczkiem jedynie slusznej partii. Ja wiem ze logo projektu do piet nie dorasta temu ktore nosi Pani posel, co nie zmienia faktu, ze inne kobiety powinny isc jej sladem. Wszak to prawie matka polka. Nie kazdy moze byc w "SO", ale kazdy moze propagowac PT. Na prawde.

Pozdrawiam
Przemek

Autor rufus1
Użytkownik
#58 - Posted: 6 Paź 2006 11:36 
Kasiu kurcze ja juz nie wiem o co chodzi?
co kazdy z nas zrobi z takim znaczkiem to jego indywidualna sprawa. Wrzuci do szulafady, walnie sobie w kalpe gajerniaka (nie znosze takich ubran), przypnie na pasku itd itd.
co do paznokci to uwazam ze to rowniez jest kwestia gustu, a o tym sie nie dyskutuje. Jedni/-ne maluja inni/-ne nie. Ja nie mam problemow, bo paznokcie mam poobgryzane az do bolu, popekane, z bablami, palamami itd.
Odznaka ma na celu w pewnym sensie propagowanie PT na zwenetrz, a jednoczesnie deklaracja co nas pozytywnie nakreca. Powiem szczerze Kasiu nie wiem o co Ci chodzi, ale ja sie tam w tym nie doszukuje jakiejs dziwnej filozofii. Bedec kiedys przez pare lat w PZA (dla mniej wtajemniczonych Polski Zwiazek Akwarystow) na poczatku tez wlasnie dostalem taki maly znaczek (z paletka/dyskowcem na niebieskim tle) i powiem Ci tak Kasiu cieszylem sie ze mam takie cos i moge sie tym pochwalic na zewnatrz, a co to jest za znaczek wiedzieli tylko znajacy temat. to byl taki wspolny element dla wszyskich. Jezeli ktos ma do tego inna filozofie oraz nie ma takiej potrzeby to juz jego sprawa.
Leszek

Autor KatarzynaR
Użytkownik
#59 - Posted: 6 Paź 2006 12:08 
Leszku i o to mi chodziło by ładnie można było o tym napisać ;o)

Mam takie zawodowe zboczenie gdzie przy reklamie jakiegoś produktu doszukuję się zawsze korzysci z tego wynikajacyh - nie dla innych ale dla mnie samej. To była z mojej strony celowa prowokacja by powód kupna został solidnie tutaj opisany. ,,Propagowanie'' kojarzy się z afiszowaniem czegoś w sposób fizyczny co nie u każdego będzie miało odzwierciedlenie. Jesli ktoś ma jeszcze jakiś pomysł na pragmatyczny i nie tylko obraz tej odznaki to warto by tutaj go opisał - w końcu nie chodzi o to byśmy zamówili po 5 sztuk na łeb (przepraszam za wyrażenie), ale o to by ta odznakę otrzymało jak najwięcej ludzi dażących sympatią ryby z Tanganiki.

Ja chcę tylko aby się inni do Nas przyłączyli, widząc jednocześnie w tym sens.

Pozdrawiam,
Katarzyna

Ps. Taśma to też jest moja ulubiona posłanka a zdanie ,, ja się nikogo nie boję'' powinno być mottem narodowym ;o)

Autor fazi64
Użytkownik
#60 - Posted: 6 Paź 2006 13:54 
Witam,
Kasiu - prosze bardzo - ja juz nosze PT odznake (jeszcze nie oryginal, ale jest). I nie wstydze sie jej nosic!! ;))

Pzdr.
Fazi64

Strona  Strona 2 of 8:  « Previous  1  2  3  4  5  6  7  8  Next » 
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne / Odznaka okolicznosciowa PT Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®