Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne /

Po spotkaniu

Strona  Strona 1 of 2:  1  2  Next »  
Autor admin
Admin
#1 - Posted: 21 Paź 2006 18:39 
No cóż...
Doliczyłem się, pospiesznie licząc, 22 osób razem z nami obojgiem. Żałuj opoju wortonie, że dupska nie chciało Ci się ruszyć i przedłożyłeś prywatę nad dobro ogólne, żałuj. Zobaczyliśmy się wzajemnie, zwłaszcza ci piszący dla PT. A drozd niech cierpi katusze :-)
Jak to o nas mówią? Towarzystwo wzajemnej adoracji... Całkiem nieźle, jeśli owa adoracja będzie dalej owocowała artykułami i zabawą w PROJEKT TANGANIKA. A na pohybel prześmiewcom!! :-)
Bardzo wszystkim dziękujemy za spotkanie.
Marta i Robert

Autor fazi64
Użytkownik
#2 - Posted: 21 Paź 2006 20:39 
Bardzo wszystkim dziękujemy za spotkanie
Witam,
My rowniez - bylo super!
Pzdr.
Fazi64

Autor Grzegorz Z
Użytkownik
#3 - Posted: 21 Paź 2006 20:40 
Ja również dziękuje .To kapitalne kiedy osoby dotąd wirtualne się materializują. Załuję że nie ze wszystkimi udało mi sie porozmawiać, ale brakło czasu - siła wyższa.

Jestem juz w domu i kiedy teraz patrzę na swoje akwarium wydaje mi się takie malutkie a trofci tak dziwnie mało (choć grubo ponad 60).

To co zobaczyłem w firmie będzie mi się jeszcze długo śniło po nocach .
Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki dla Marty i Roberta oraz dla wszystkich których miałem ogromną przyjemność dziś poznać.

Autor sue
Użytkownik
#4 - Posted: 21 Paź 2006 21:10 
Spotkanie było rzeczywiście bardzo udane :)
Dziękujemy...

Pozdrawiamy
Magda i Przemek

Autor sue
Użytkownik
#5 - Posted: 21 Paź 2006 21:30 - Edytowany przez: sue 
Oto my :)))




Szkoda, że do robienia zdjęć wzieliśmy się tak późno...

Magda

P.S. Liczę, że w galerii powstanie nowy folder ze zdjęciami z naszego spotkania. Co Wy na to?

Autor winiar
Użytkownik
#6 - Posted: 21 Paź 2006 22:26 
Na goraco - bylo SUPER!!!
Po pierwsze -> mozna bylo poznac sie i zobaczyc twarze skrywane jak dotad tylko za "nick"
Po pierwsze -> mozna bylo porozmawiac na tematy zwiazane z rybkami i podzielic sie swoimi spostrzezeniami, uwagami...
Po pierwsze -> zbaczyc naszych ulubiencow [wymarzinych roweniez] plywajacych w baniakach, jak i tych dwunoznych ;-)
Po pierwsze -> ogromne podziekowania dla Tych, ktorzy dostarczyli skodkosci i nie tylko, na wspolny stol, podziekoana dla Tych, ktorzy poukladali ja na stole
Po pierwsze -> Podziekowania dla Roberta i Marty, za to ze moglismy sie spotkac w milym gronie w firmie Tropheus

Po drugie -> Ci co nie byli niech zaluja.

Pozdrawiam

Marek

Autor winiar
Użytkownik
#7 - Posted: 21 Paź 2006 22:27 
Zdjecia - oczwiscie! Koniecznie i bezapelacyjnie ;-)

Pozdrawiam


Marek

Autor Vepsik
Użytkownik
#8 - Posted: 21 Paź 2006 22:33 
Witam.

Ja też chciałbym bardzo podziękować za ten wspaniale spędzony dzień. Opłacało się "cierpieć" katusze w pociągu. Właśnie aklimatyzuję breviski :)

Autor drozd
Użytkownik
#9 - Posted: 21 Paź 2006 22:42 
A drozd niech cierpi katusze :-)

oj cierpi, cierpi... ale mam nadzieje że takie spotkania staną się "nową świecką tradycją" i że następnego już sobie ani wam nie odpuszczę... :-)

Marek

Autor artkras12379
Użytkownik
#10 - Posted: 21 Paź 2006 22:47 
WITAM
Cyt: "Po drugie -> Ci co nie byli niech żałuja".
I tego się obawiałem. Jak przeczytałem posty i obejrzałem (mam nadzieję pierwsze) fotki ze spotkania dopiero do mnie "dotarło".
Jedno co mi przychodzi teraz do głowy to nie przegapić następnego "ZLOTU".
pzdr wszystkich jego uczestników z gospodarzami na czele :-)))
Artur

Autor Vepsik
Użytkownik
#11 - Posted: 21 Paź 2006 23:20 
Przepraszam, czy w wiadomej dla nas sprawie mam też uwzględniać tematykę malawi, bo tego nie dogadaliśmy.

Autor Alex
Użytkownik
#12 - Posted: 22 Paź 2006 08:51 
Witam
Ja rowniez jako nowa osoba na forum postaram sie nastepnego spotkania nie opuścic.Tanganika wciagneła mnie tak ze praktycznie w obecne chwili nie mysle o niczym innym.Mam nadzieje ze pokazecie rowniez zdjęcia zbiorników gospodarzy.Goraco pozdrawiam!

Autor timus
Użytkownik
#13 - Posted: 22 Paź 2006 12:18 
Witam!

Dopiero się obudziłem ;) Serdecznie pozdrawiam wszystkich uczestników spotkania i ziękuje za ta atmoswere i posiłki ;)

A ci którzy nie byli..... ;)

Mam nadzieje że kiedyś na pomorzu się spotkamy np. w Gdyni i pozwiedzamy oceanarium ;)

Było super!

Marcin.T <')))><

PS. Madzia opisz pod fotkami kto jest kto dla tych co nie byli.

Autor worton
Użytkownik
#14 - Posted: 22 Paź 2006 12:59 
Hyh,

zaluje, oczywiscie - Robert ma fajny jezyk :D

Autor tooold
Użytkownik
#15 - Posted: 22 Paź 2006 20:09 
było miło, choc ja jak jest zbyt wiele osób to nie wiem z kim mam rozmawiać ;-)

dziękuję wszystkim za spotkanie, a Gospodarzom za lokal i całą resztę , gin wieczorem w hotelu dopełnił czarę szczęścia .

Autor trzcinka
Użytkownik
#16 - Posted: 22 Paź 2006 20:41 
Witam-ja też dojechalam mimo zatory drogowej.
Ci co nie byli -niech żalują.
Niestety rano znalazlam 30 martwych larw aksolotli-za cieplo-dziś caly dzień przestawialam akwaria-no i jakopocieszenie-to zrobilomi sie miejsce na moje upatrzone muszlowce.
Obym tylko zdążyla-bo jak nie ylko mnie wpadly w oko -no to to to.:)
Ja tam się cieszę że stanowimy grupę wzajemnej adoracji-mnie jest to wlaśnie potrzebne-a Wam?

A inni niech się klócą i zadzierają -a my się będziemy adorować-prawda!?

Buziaki wielkie dla wszystkich obecnych i nie-obecnych organicznie-a duchowo na pewno.
Marto i Robercie-dziękuję szczególnie Wam za zgromadzenie wokól siebie tak wspanialych ludzi.-Pozdrowko

Autor timus
Użytkownik
#17 - Posted: 22 Paź 2006 20:48 
O widze Toold że oprucz miłości do ryb gustujemy w tym samym (gin) ;)

Marcin.T <')))><

Autor trzcinka
Użytkownik
#18 - Posted: 22 Paź 2006 22:16 
gin z to (old) nikiem :)

Autor Sendog
Użytkownik
#19 - Posted: 23 Paź 2006 08:36 
Witam

Ja również dziękuję wszystkim za miło spędzony czas i rozmowy przy pH 8,0-8,5 :)

gratuluję wszystkim tym z daleka za przyjazd w końcu to dla niektórych cała Polska - ja mam tak bliziutko że zjazdy mogą być co dwa dni haha

A efekt jest taki że dziś siedzę dumnie w pracy z plakietką PT w klapie marynarki (jeszcze tą małą Robert ale ....)

Pozdrawiam wszystkich b. serdecznie
Tooold mam nadzieję że nie przerzucisz się całkiem na te dziwne słodkowodne stworzenia przypominające frutti di mare i nie zostawisz naszych muszlowców :)

Pozdr
Krzysiek

Autor Slawo
Użytkownik
#20 - Posted: 23 Paź 2006 16:27 
Serwus ,

Oj ,oj ,oj tej soboty tak szybko nie zapomnę a to wszystko za sprawą Państwa Mierzeńskich.To było super spotkanie, wszystko dograne organizacyjnie i była bardzo smaczna czekolada :-) reszta smakołyków oczywiście też, zresztą kto był ten wie a kto nie ,niechaj żałuje.

Cieszę się , że poznałem dużo fajnych ludzi ,jednym słowem frekfencja dopisała i niedługo będą nas miliony !

Ukłony dla pani Marty i pana Roberta,

Pozdrawiam ,
Sławek

Autor bemben
Użytkownik
#21 - Posted: 24 Paź 2006 09:14 
Cześć,

Dzięki za sobotę, było super!!! Ciągle myślę o Petrochromisach : )

pozdr, krzysiek

Autor admin
Admin
#22 - Posted: 24 Paź 2006 09:26 
Tak naprawdę, to mimo wszystko czuję niedosyt, że z wieloma z Was nie porozmawiałam dłuzej.

Bardzo, bardzo miło wspominamy to spotkanie. Jeszcze raz dzięki wszystkim za przybycie.

Marta

Autor timus
Użytkownik
#23 - Posted: 24 Paź 2006 09:30 
Ja mówiłem że zawsze jest zbyt mało czasu żeby pogadać ;) Zanim przełamie sie lody czas zmykać i ... ;)

Obawiałem się że Sławek (nie jest jeszcze tak zakręcony jak my) bedzie sie nudził ale on mówi że nastepnym razem też jedzie.

Marcin.T <')))><

Autor jacekkudla
Użytkownik
#24 - Posted: 24 Paź 2006 10:11 
I ja serdecznie dziękuje:)
NIe ma co narzekać na brak rozmowy, rozmawiamy przecież solidnie na forum:) Najważniejsze było poznać twarze-zawsze jakoś milej się pisze do kogoś o znajomej twarzy:) jednym z głównych też celów wyjazdu były baniaki i rybcie a te głosu nie mają to i werbalny kontakt trudno nawiązać było:)

JAcek

Autor rufus1
Użytkownik
#25 - Posted: 24 Paź 2006 19:16 
Bardzo dziekuje wszystkim za bardzo mile spotkanie!!!Bylo super!!!
warto bylo jechac znad morza na to spotkanie. Ja podobnie jak Marta czuje niedosyt rozmowy, ale mimo to jestem bardzo zadowolny z naszego spotkania. Licze ze bedzie jeszcze wielokrotnie mozliwosc podobnych spotkan.
Dziekuje rowniez moim wpoltowarzyszom podrozy pkp (niech ich ges kopnie za jakosc uslug :-(), ktorzy wiele przeszli po drodze zeby dojechac do Krakowa.

Ja wlasnie, czy az dopiero, dzisiaj dotarlem do domku, do moich rybek i pieska. Przy okazji kupilem sobie jeszcze rogatka w Warszawie.

Pozdrawiam leszek

Autor trzcinka
Użytkownik
#26 - Posted: 24 Paź 2006 23:19 
kupilem sobie jeszcze rogatka w Warszawie.

??????

Autor rufus1
Użytkownik
#27 - Posted: 25 Paź 2006 15:56 
Beato kupiłem roślinki do akwarium z Xenami, chodzi o rogatka ktory jest u mnie trudny do kupienia w sklepie zoologicznym, z tego wychodzi ze to rarytas. Piekna roślina, pożyteczna oraz bardzo ładna.
Leszek

Autor rufus1
Użytkownik
#28 - Posted: 25 Paź 2006 15:58 
Maslo maslane.
Mialo by " piekna roślina, pozyteczna i delikatna". Idealnie pasujaca do delikatnych ryb jakimi sa Xeny.

Autor trzcinka
Użytkownik
#29 - Posted: 26 Paź 2006 22:21 
jak ten kwiatuszek wygląda-masz zdjęcie?

Autor rufus1
Użytkownik
#30 - Posted: 26 Paź 2006 23:31 
Beato ja niestety fotrk swoich rogatkow nie mam bo aparatu rowniez nie mam, ale podaje link gdzie mozna to "cudo" zobaczyc.

http://www.nurkomania.pl/flora_rogatek_sztywny.htm

U nas wystepuje w jeziorkach, oczkach wodnych, ale z tego co wiem jest problem z aklimatyzacja do srodowiska sztucznego jakim jest akwarium. W zimie przechodzi on stan spoczynku i powoli sobie gdzies tam zimuje ;-).
Dla mnie jest to chyba jeden z najpiekniejszych rodzimych gatunkow flory wodnej , moze na rowni z plywaczem zwyczajnym (bardzo ciekawa roslinak).
Leszek

Strona  Strona 1 of 2:  1  2  Next » 
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne / Po spotkaniu Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®