Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne /

Po spotkaniu

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2  
Autor Sendog
Użytkownik
#31 - Posted: 27 Paź 2006 08:00 
A ja po spotkaniu zachorowałem na Enantiopusy - myślę że muszlowce się nie obrażą jak zrobię jeden zbiornik z nimi zwłaszcza Enantipous sp "kilesa" chodzi mi po głowie. Rufus mówiłeś że wkrótce zagoszczą u Ciebie masz je już? Boję się tylko że są bardzo wymagające ale w jednogatunkowym akwarium powinno się udać. Spróbuje na pewno. dla mnie to cudo. Gdzies obiło mi się o uszy, że żyją bardzo krótko 2-3 lata czy to prawda?

Autor rufus1
Użytkownik
#32 - Posted: 27 Paź 2006 08:15 
Jeszcze ich nie mam bo chwilowo brak zbiornika, ale to kwestia czasu.
Jezeli chodzi o delikatnosc to jest to podobnie jak z innymi pielegnicami piaskowymi. Szsczegolnie narybek jest wrazliwy na np. zmiany parametrow wody itd. Potrzebuja duzo wplnego dna bo z tych bardziej popularnych piaskowek kopia jeden z najwiekszych kraterow (u mnie X. melanogenys kopie krater o średnicy ok. 35-40 cm).
Co do dlugosci zycia to jeszcze nie wiem jak to jest praktycznie, ale rzeczywiscie jest poglad ze przez 1 rok rosna i zaczynaja sie wycierac, prze 2-gi rok tylko im mnozenie w glowie, a przez 3-ci przechodza w stan odpoczynku po 2 latach i zblizajacego sie końca. Jak to jest w praktyce zobaczymy.

Autor fazi64
Użytkownik
#33 - Posted: 27 Paź 2006 22:27 - Edytowany przez: fazi64 
Witam,
Podaje namiary (wg GoogleMaps) dla tych, ktorzy chca kiedys trafic (a nie byli) na ul. Szkolna w Krakowie:

Pzdr.
Fazi64

Autor drwie
Użytkownik
#34 - Posted: 27 Paź 2006 22:30 
witam,
Ale mnie rozbrajasz Fazi :).
Bede wiedzial w ktorym miejscu mam skakac ze spadochronem:)
Pozdrawiam
Przemek

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2 
Sprawy ogólne Forum Tropheus Tanganika / Sprawy ogólne / Po spotkaniu Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®