Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Jezioro Tanganika Forum Tropheus Tanganika / Jezioro Tanganika /

wyprawa nad jezioro

Autor MaciejMichalak
Użytkownik
#1 - Posted: 14 Mar 2008 10:10 
Czy ktos orientuje się czy sa jakieś firmy organizujące safari nad tanganiką?

Autor Krzych
Użytkownik
#2 - Posted: 14 Mar 2008 12:25 
Jakiś czas temu widziałem w necie informację , że do większości krajów afrykańskich , w tym również nad tanganikę(konkretnie chodziło o Tanzanię) , najlepiej jest wybierać się za pośrednictwem firm niemieckich.Podobno mają nieporównywalnie bogatszą ofertę , a na dodatek jest taniej.Niestety nie pamiętam żadnych szczegółów.

Autor tasma
Użytkownik
#3 - Posted: 14 Mar 2008 13:01 
Widzialem kiedys w necie oferte polskiego biura podrozy na siedmiodniowe safari, z czego jeden albo dwa dni byly nad Tanganika. Kosztowalo to okolo 10 tys. zl.
W gre wchodzi praktycznie tylko Tanzania. Najbardziej "cywilizowany" z czterech krajow. Mozna jeszcze probowac w Zambii, ale tam raczej wlasnymi silami (trzeba miec kogos na miejscu).

Autor sue
Użytkownik
#4 - Posted: 14 Mar 2008 18:28 
Raczej nie znajdziesz oferty poświęconej strikte wyprawie nad Tanganikę. Wiele firm proponuje safari obiazdowe, w kilku przypadkach jest nawet podziwianie jezior (na tę atrakcję poświęcony jest maksymalnie jeden dzień), przede wszystkim Malawi.

Aby móc spędzić czas "w bardziej tanganicki" sposób musiałbyś wybrać się na własną rękę lub zlecić zorganizowanie wyprawy (np. dla 20 osób) konkretnej firmie.

Szukając informacji na ten temat znalazłam afrykańskie przysłowie, które bardzo mi się spodobało:
"EUROPEJCZYCY MAJĄ ZEGARKI, A AFRYKAŃCZYCY CZAS..." :)))))

Pozdrawiam
Magda

Autor aahaja
Użytkownik
#5 - Posted: 14 Mar 2008 21:49 
Napisz do nich w sprawie wycieczki: http://www.barsche.de/index1.html

Jezioro Tanganika Forum Tropheus Tanganika / Jezioro Tanganika / wyprawa nad jezioro Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®