Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Jezioro Tanganika Forum Tropheus Tanganika / Jezioro Tanganika /

Zdjęcia biotopu jeziora Tanganika

Autor Seibian
Użytkownik
#1 - Posted: 16 Sty 2006 00:37 
Witam wszystkich.
Wielokrotnie przeglądałem różne strony w poszukiwaniu zdjęć prawdziwego biotopu jeziora Tankanika to znaczy miejsc podwodnych gdzie żyją Tropheusy, do chwili obecnej nie udało mi się takich uzyskać. Jeśli by ktoś z Użytkowników forum posiadał takie zdjęcia lub znał adres strony w sieci to proszę o przesłanie ich na mój adres e-mail: Seibian@vp.pl

Autor zydekk
Użytkownik
#2 - Posted: 20 Sty 2006 20:06 
ja sie dołącze jak by ktos mial jakies filmiki lub zdjęcia tangi to chętnie obejrze;)

Autor drozd
Użytkownik
#3 - Posted: 21 Sty 2006 00:57 
a widzieliście już "Jewel of the rift"? pewnie tak ale jakby co to jest do ściągnięcia pod tym adresem http://carazy.net/mpegs/NatGeoParts/ każdy miłośnik Tanganiki powinien to zobaczyć :-) a może ktoś wyszperał w sieci jeszcze jakieś inne filmy? a może znacie choć tytuły takich filmów?

Autor osso_69
Użytkownik
#4 - Posted: 21 Sty 2006 09:06 
Witam.
Wyszperałem kilka pododnych zdjęć z Jeziora Tanganika na stronach www, ale problem w tym że nie da się ich wstawić na forum.

Najlepiej otworzyć wyszukiwarkę Gogola
Wpisać „ tanganyika lake „
Kliknąć opcję grafika, a następnie szukaj.
Osso

Autor Seibian
Użytkownik
#5 - Posted: 21 Sty 2006 14:21 
Dziekuje wszystkim za dotychczasowe odpowiedzi i pozdrawiam.

Jezioro Tanganika Forum Tropheus Tanganika / Jezioro Tanganika / Zdjęcia biotopu jeziora Tanganika Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®