Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Jezioro Tanganika Forum Tropheus Tanganika / Jezioro Tanganika /

frontosa z tropheusami

Autor MacioBoss
Użytkownik
#1 - Posted: 1 Lut 2010 23:10 - Edytowany przez: MacioBoss 
Witam
Stałem się dzisiaj posiadaczem cyphotilapia frontosa burundi 7szt dwa samce wielkości ok18cm i 16cm oraz 5 samic wielkości około 16-12cm, akwarium 560litrów. Moje pytanie jest następujące co się stanie gdy wrzucę do zbiornika tropheusy bemba ok 7cm 9szt (wiem że nie powinno się łączyć mięsożernych z roślinożernymi) ale tropheusy zostałem zmuszony wrzucić do akwa 70l i źle się w nim czują podgryzają się nawzajem!!!
Pozdrawiam Maciej

Autor salmo70
Użytkownik
#2 - Posted: 2 Lut 2010 01:23 
Witam.

ale tropheusy zostałem zmuszony wrzucić do akwa 70l i źle się w nim czują podgryzają się nawzajem!!!

Kurcze,kto Cię do tego zmusił???
Tak na poważnie,to męczenie ryb.Sory,ale to troche tak jak oddać do schroniska kundelka,którego miało sie kilka lat,by cieszyć się nowym rasowym pupilem...Jeżeli nie ma miejsca,lub możliwości,to nie kupuje się żywych stworzeń,bo później cierpią.Znajdź Tropheusom nowy lepszy dom!Na razie,na pewno lepsze będzie wpuszczenie ich do Frontoz,niż męczenie w 70-ce.Najlepiej jednak od razu oddaj je komuś.Nie widzę możliwości prawidłowego żywienia tych dwóch gatunków razem na dłuższą metę.

Przepraszam za uszczypliwy ton.Nie mogłem jednak tej kwestii przemilczeć.

Pozdrawiam.Robert.

Autor admin
Admin
#3 - Posted: 2 Lut 2010 06:12 
Tak to jest - nieprzemyślane decyzje, szybkie ruchy, a potem cierpią ryby. Ech...szkoda mówić.

Jak najszybciej oddaj trofeusy. Pozabijają się w ciągu kilku dni.

Marta

Autor MacioBoss
Użytkownik
#4 - Posted: 2 Lut 2010 10:04 
Pozabijają się nawzajem czy w przypadku wpuszczenia ich do frontoz to one je pozabijają?

Autor admin
Admin
#5 - Posted: 2 Lut 2010 10:16 
Trofeusy się zestresują i zachorują

Marta

Autor salmo70
Użytkownik
#6 - Posted: 2 Lut 2010 10:52 
Trofeusy się zestresują i zachorują

One to juz sąs zestresowane!!!

Jezioro Tanganika Forum Tropheus Tanganika / Jezioro Tanganika / frontosa z tropheusami Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®